Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Tiggo 8 Pro Kısa Zamanda Başarıya Ulaştı

7 Kişilik TIGGO 8 PRO, Orta Boy SUV Pazarında Liderliğe Yürüyor! Çinli otomotiv devi Chery, kısa bir süre önce giriş yaptığı Türkiye paza...

7 Kişilik TIGGO 8 PRO, Orta Boy SUV Pazarında Liderliğe Yürüyor! Çinli otomotiv devi Chery, kısa bir süre önce giriş yaptığı Türkiye pazarında, tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. 
 

3 farklı SUV modeliyle dikkatleri üzerine çeken Chery, amiral gemisi TIGGO 8 PRO ile uygun fiyata, geleneksel premium markaları aratmayan bir seçenek sunuyor. Hedef kitlesi başarılı bir kariyere sahip olan, yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcılar olan Chery TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla, premium seviyesinde lüksü ulaşılabilir hale getiriyor. 
 
Mart 2023’te Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Chery, birbirinden iddialı modelleriyle tüketicinin beğenisini kısa sürede kazandı. 
 
Çinli otomotiv devi, farklı kullanım amaçlarına hitap eden 3 yeni SUV modeliyle müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Chery’nin Türkiye pazarındaki en büyük modeli olan TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla premium markaları aratmayacak bir SUV olarak öne çıkıyor.

Chery Tiggo 8 Pro 1.1 milyon TL’ye premium kalite! 

Chery markasının Amiral Gemisi olan SUV, artmaya devam eden taleple pazarın yeni lideri olma yolunda güçlü adımlar atıyor. 
 
Pek çok premium markanın SUV modelleriyle karşılaştırılabilecek lüks deneyimi sunan TIGGO 8 PRO, 1,1 milyon TL’den başlayan fiyatıyla müşterilerinin “Ulaşılabilir Lüks” arzusunu tatmin ediyor. 
 

Markanın TIGGO ailesinin amiral gemisi olan TIGGO 8 PRO, 4.722 mm uzunluğu, 1.860 mm genişliği, 1.705 mm yüksekliği ve 2.710 mm’lik aks mesafesiyle sınıfının en heybetli modellerinden biri olarak öne çıkıyor. 
 
Özellikle başarılı bir kariyere sahip olan ve yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcıların dikkatini çeken TIGGO 8 PRO; 7 koltuklu, lüks, görev odaklı, orta büyüklükte bir SUV. 
 
Geniş ve konforlu kabiniyle hem sürücüsüne hem de yolcularına keyifli yolculuklar vadeden TIGGO 8 PRO, aynı zamanda lüks ve şık detaylarıyla da dikkat çekiyor. 
 
Chery’nin küresel tasarım ekibinin 3.0 “Biçim-Anlam Estetiği” tasarım konseptiyle şekillendirilen TIGGO 8 PRO, matris elmas ön ızgarası ve LED farlarıyla aile aidiyetine vurgu yapan “Sun-Shine-Star-River” ön tasarımını taşıyor. 
 

Böylece üst seviye tanınma ve bilinirlik mesajı yayıyor. Derin omuz çizgisi, sadece aracın kaslı yönünün sertliğini yumuşatmakla kalmıyor, aynı zamanda hareket duygusu ekleyerek dinamik bir görüntü sağlıyor. 
 
Üst düzey işçilik seviyesi!  
Güçlü ön bölümde olduğu gibi TIGGO 8 PRO, arkadan bakıldığında da canlı bir tasarım ortaya koyuyor. Boydan boya uzanan arka lamba tasarımı, İngiliz premium markalarla gerçekleştirilen iş birliklerine gönderme yapıyor. Ayrıca arka stopların şekli eski Çin binalarının ahşap panellerindeki oyma şeklinden ilham alıyor. 
 
Sadece güzel değil, aynı zamanda başarılı bir kariyeri ve mutlu bir yaşamı temsil eden bu tasarım, aracın lüks vizyonuna kültürel çağrışımlar ekliyor. Heybetli ve asil bir görünüme sahip TIGGO 8 PRO, iç tasarım açısından da estetik ve karmaşadan uzak, yalın bir mimari ortaya koyuyor. 
 
Yeni model, simetrik ve soldan sağa doğru yatay bir şekilde uzanan entegre ön konsol tasarımı benimsiyor. Sadece tasarımıyla değil üst düzey işçilik seviyesiyle de lüks modelleri aratmayan TIGGO 8 PRO, geniş görüş alanları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. 
 
Hem kaliteli hem zarif görünüyor! 
TIGGO 8 PRO, malzeme ve işçilik açısından lüks markalara özgü kalite ve dokuyu yansıtıyor. 
 
Ayrıca aracın kalite algısını daha da yukarı çekmek için iç mekânda deri dahil farklı kaliteli yumuşak malzemeler kullanılıyor. Sürücü ve yolcunun temas ettiği noktalardaki çift dikişli deri yüzeyler sadece dokunma hissini arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda görsel olarak da daha zarif bir görünüm oluşturuyor.

Hiç yorum yok