Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Omoda Ve Jaecoo’da Hedef 1,4 Milyon Adetlik Satış

Chery, Omoda 5 EV ile Yeni Enerji Teknolojisini Tanıttı  Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, birbirinden iddialı yeni oyuncularıyla A...

Chery, Omoda 5 EV ile Yeni Enerji Teknolojisini Tanıttı 


Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, birbirinden iddialı yeni oyuncularıyla Avrupa pazarında vites büyütmeye hazırlanıyor. 
 


Markanın crossover modeli OMODA ve off-road yeteneğini şık bir karoserde sunabilen JAECOO’yu, 67 ülkeden gelen bayileri ve iş ortaklarına tanıtan Chery, kullanıcılara çevreyi koruma, düşük karbon ve yeşil seyahat uygulamaları için optimal çözümler sağlayan yeni enerji teknolojisinin de detaylarını paylaştı. 
 
Elektrikli OMODA 5 EV’yi de tanıtan Chery, her iki modelin küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer almasını hedefliyor. 
 
Ürettiği yüksek teknolojili ve zengin donanımlı modelleriyle Çin’in en büyük otomobil üreticisi olan Chery, yeni hedef olarak belirlediği Avrupa pazarı için çalışmalarına hız veriyor. 
 
Markanın Avrupa için ürettiği OMODA ve ürün gamına yeni eklenen JAECOO ile iddialı hedefler belirleyen Chery, dünya çapındaki bayileri ve iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.
 
Çin’in Anhui eyaletine bağlı Wuhu şehrinde O&J Küresel Toplantısı’nı düzenleyen Chery, bu kapsamda, aralarında 67 ülke ve bölgeden bayiler ve iş ortaklarının bulunduğu yaklaşık 400 kişiye yeni araçlarını tanıttı. 
 

Chery Yeni enerji teknolojisini tanıttı! 

Toplantıda, OMODA’nın özel NEV serisine ek olarak, elektrikli OMODA 5 EV ve JAECOO 7 tanıtıldı. 
 
Ayrıca O&J Toplantısı kapsamında kullanıcılara çevreyi koruma, düşük karbon ve yeşil seyahat uygulamaları için optimal çözümler sağlayan yeni enerji teknolojisi de tanıtıldı. 
 
Küresel otomotiv gelişiminin tarihteki dördüncü fırsat döneminin yaşadığını vurgulayan Chery International Genel Müdürü Zhang Guibing, akıllı ve yeni enerji teknolojisi ürünlerine yönelik yeni bir ilerleme çağının başladığını da belirtiyor. 
 
Ayrıca, kişiselleştirilmiş ürünlerin yükselişiyle birlikte, en çok satan ilk 10 model arasında giderek daha fazla SUV/Crossover modeli yer alıyor. 
 
Kişiselleştirilmiş iki kullanıcı grubu “New Elites” ve “New Lohas” sürekli olarak büyümeye devam ederken, ortaya çıkan OMODA ve JAECOO modelleri, genç kullanıcıların otomotiv ürünleri ve seyahat hizmetlerine yönelik kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılamayı garanti ediyor. 
 
Chery, söz konusu iki modeli; moda ve bağımsızlık, trend ve kişiselleştirme peşinde koşan ve sosyal buluşmalara tutkulu olan, yeni nesil şehirli orta sınıfın gereksinimleri doğrultusunda geliştirdi. 
 
Markanın iddialı modeli OMODA, crossover ürün konumlandırmasıyla kullanıcılara kişiselleştirilmiş, dinamik, teknolojik ve modaya uygun seyahat deneyimleri sunmayı amaçlıyor. 
 
Şehirli seçkinler için özel olarak tasarlanan ve off-road yeteneğine sahip bir SUV olarak dikkat çeken JAECOO ise, aynı zamanda zarif ve şık bir sürüş deneyimi ile kullanıcıların seyahat ihtiyaçlarını keyfe dönüştürerek kullanıcısında açık hava ve keşif duygusu uyandırıyor.  
 

Yeni bir ekosistem yaratacak! 
O&J Cars, iki tüketici grubunun ihtiyaçlarını karşılamak için dört ana alanda 15 temel teknoloji ve 7 yeni model geliştirdi. Küreselleşme ve yeni çağ için bir teknoloji inovasyon zinciri oluşturmayı hedefleyen OMODA ve JAECOO, böylece yeni bir otomotiv ekosistemi yaratmaya çalışıyor. 
 
Bu yılın ilk çeyreği itibarıyla 13 bin adetlik satış hacmine ulaşan OMODA, Meksika, İsrail ve Kuveyt de dahil olmak üzere satışa sunulduğu tüm bölgelerde sürdürülebilir büyüme gerçekleştirdi. 
 
OMODA ve JAECOO’nun küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer alması bekleniyor. 
 
Dahası, kişiselleştirme ve zarif tasarım sayesinde beğeni kazanarak küresel kullanıcılara yeni bir araç ekosistemi oluşturacak.

Hiç yorum yok