Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz’den bayram öncesinde seyahate çıkacaklar için araç kiralama fırsatı

Ramazan Bayramı döneminde iki milyon kişinin yola çıkması beklenirken Aytemiz ve araç kiralama platformu Miniyol’un yeni iş birliği ile Ayte...

Ramazan Bayramı döneminde iki milyon kişinin yola çıkması beklenirken Aytemiz ve araç kiralama platformu Miniyol’un yeni iş birliği ile Aytemiz Vaay kullanıcıları araç kiralamalarında yüzde 10 indirimli seyahat edecek. 
 

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kalması ile birlikte Aytemiz, yeni nesil araç kiralama platformu Miniyol ile yaptığı iş birliğini duyurdu. 
 


Tatil hazırlıklarına devam edenler için yapılan iş birliği kapsamında Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamalarında yüzde 10 indirim kazanacak. Ayrıca Vaay uygulaması ile depolarını yüzde 3’e varan avantajla dolduracak. 
 
Halihazırda yüzde 3 indirimle, araçlarından inmeden, hızlı ve temassız bir şekilde akaryakıt alabilen Aytemiz Vaay kullanıcıları; bu iş birliği kapsamında artık araç kiralarken de indirim kazanma imkanına sahip olarak avantajlı yolculuk yapacaklar. 10 Nisan’da başlayan kampanya 10 Temmuz 2023’e kadar devam edecek. 
 
Aytemiz Vaay kullanıcıları, mobil uygulama üzerinden alacakları kodu Miniyol’daki “kupon kodu” alanına girerek araç kiralamalarında anında yüzde 10 indirim kazanacak. Kampanya kapsamında Miniyol kullanıcıları da Aytemiz Vaay avantajlarından faydalanabilecek. 
 
Miniyol tarafından paylaşılan kodu, Aytemiz Vaay mobil uygulamasında bulunan “katılım kodu” alanına girerek yüzde 3’e varan indirimle akaryakıt almaya başlayabilecekler. 
 
 Lastikborsasi.com ve Miniyol gibi markalarla iş birliği yaparak kullanıcılarına özel fırsatlar sunan Aytemiz Vaay uygulaması hayat kolaylaştıran avantajlar sunmaya devam ediyor. 
 
Ayrıca esnek Vaay alt yapısı sayesinde Hepsiburada, İş Bankası (Pazarama), Arabam.com ve Plodsi gibi kurumların müşterilerine online akaryakıt satış hizmeti vermesine de imkan sağlıyor.

Hiç yorum yok