Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ocakta Nissan modellerinde kampanyalar devam ediyor

Kablosuz elektrikli e-POWER teknolojisine sahip Nissan’lar özel fiyat seçenekleri ve %0 faiz imkanı sunuyor.    Dışarıdan şarj etmeye gerek ...

Kablosuz elektrikli e-POWER teknolojisine sahip Nissan’lar özel fiyat seçenekleri ve %0 faiz imkanı sunuyor. 
 
Dışarıdan şarj etmeye gerek kalmadan 1018km’ye kadar menzil sunan benzersiz e-POWER teknolojisi, performansı ve sessizliğiyle sahipleri ile tanışmayı bekliyor. 
 
e-POWER teknolojisine ek olarak, benzinli Nissan modellerinde de kampanyalar devam ediyor. 


 Nissan’ın Türkiye pazarına yeni sunduğu benzersiz kablosuz elektrikli e-POWER teknolojisine sahip otomobiller, ocak ayında özel fiyatlarla bayilerdeki yerini alıyor. Nissan, benzinli modellerinde sunduğu kredi desteği ile de dikkat çekiyor. 
 
Benzersiz e-POWER teknolojisi ile elektrikli sürüş deneyimi  
Daha duyarlı, daha verimli ve sessiz bir sürüş için benzersiz elektrikli güç aktarma sistemi oluşturan kablosuz elektrikli e-POWER teknolojisi, dışarıdan şarj etmeye gerek kalmadan daha zahmetsiz, dinamik ve keyifli bir deneyimi 1018 km’ye kadar menzil ile sunuyor. 
 
Verimlilik odaklı jeneratör ünitesi ve lityum iyon batarya teknolojisinin hayat verdiği e-POWER, elektriğin gücü ile kesintisiz bir sürüş deneyimi sunuyor. 
 
Dışarıdan şarj etmeye gerek kalmadan özgürce planlanan rotalarda, sessiz ve konforlu bir yolculuk sunan e-POWER, anlık hızlanma tepkimesi ile keyifli bir deneyim yaratıyor. 
 
e-POWER’ın gücü daha stabil şekilde yola aktarabilen dört tekerlekten çekişli daha güçlü versiyonu e-4ORCE ise her yol koşulunda elektrikli sürüşü mümkün kılarak geleneksel hibrit motorların ötesinde bir performans gösteriyor. 
 
Kablosuz elektrikli e-POWER teknolojisi ve benzinli Nissanlar için benzersiz kampanyalar yeni yılda da devam ediyor e-POWER teknolojisine sahip Nissan Qashqai ve 4. nesil yeni Nissan X-Trail, %0 faiz imkanı ile Nissan Yetkili Satıcılarında yerini aldı. 
 
Qashqai ile elektrikli sürüş deneyimi yaşamak isteyenlere 240.000TL’ye 12 ay için, e-POWER teknolojisini X-Trail ile deneyimlemek isteyenlere ise 300.000TL’ye 12 ay için %0 faiz imkanı sunuluyor. 
 
Benzinli versiyonu tercih edenler ise 240.000TL’ye 12 ay %0 faiz ile yepyeni bir X-Trail sahibi olabiliyor. Benzinli Nissan Qashqai* ise ocak kampanyası kapsamında 300.000 TL için 24 ay vade ve %1,09 faizli kredi imkanı ile sunuluyor. 
 
Yeni Nissan Qashqai; 5 farklı sürüş modu, verimli ve güçlü motoru, üstün sürüş dinamikleri, göz alıcı LED aydınlatmaları, geliştirilen teknolojik özellikleri ve konforlu yolculuk deneyimi ile segmentindeki iddiasını sürdürürken hafif hibrit (mild-hybrid) teknolojisini 4x4 çekiş sistemiyle sunarak rakiplerinden ayrışıyor. 
 
Nissan Qashqai, sınıfında ilk kez kullanılan Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi gibi üst düzey akıllı güvenlik özellikleri, iç mekanda ferahlığı artıran cam tavanı ve gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile de farklılaşıyor. 
 
Designpack ve üzeri donanımlarda geçerli olan Nissan Qashqai kampanyası, cazip kredi koşulları ve avantajlı takas desteği sunuyor. 
 
 *Benzinli Nissan Qashqai kampanya koşulları Designpack ve üzeri donanımlarda geçerlidir. 
 
Nissan Juke ve Micra için 60.000 TL 12 ay %0 faiz imkanı! B-SUV sınıfının dinamik oyuncusu Nissan Juke ile şehirli Nissan Micra 60.000 TL’ye 12 ay vade ve %0 faizli kredi imkânı ile Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı. 
 
Yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenler, Nissan Yetkili Satıcıları ile iletişime geçerek veya nissan.com.tr ‘den test sürüş talebinde bulunarak test sürüşü yapabilir, kendilerine en uygun kampanya ve modellerden faydalanabilir.

Hiç yorum yok