Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TransAnatolia lastik sponsoru General Tire

TransAnatolia’da maceraya General Tire lastikleri eşlik edecek Dünyanın en büyük ve zorlu yarışlarından TransAnatolia, bu yıl 20 Ağustos’t...

TransAnatolia’da maceraya General Tire lastikleri eşlik edecek Dünyanın en büyük ve zorlu yarışlarından TransAnatolia, bu yıl 20 Ağustos’ta ilk kez bir yarışa ev sahipliği yapan Hatay’da start verecek. 
 

2800 km’lik bir rotayı takiben 27 Ağustos’ta Eskişehir’de sona erecek olan yarışta 86 yarışçı, izleyicilere adrenalin ve heyecan dolu anlar yaşatacak. 


 
Bu heyecanlı maceranın lastik sponsoru bu yıl da Continental markalarından General Tire oldu. 
 
General Tire; 7/24 kesintisiz ralli keyfi için üstün performans sunan ve çamurlu, kumlu, taşlı yollarda yol tutuş performansıyla öne çıkan Grabber X3 lastikleriyle yarışçılara eşlik ediyor. 
 
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı TGA destekleriyle düzenlenen TransAnatolia, 12. kez herkesi heyecan dolu bir maceraya davet ediyor. 
 
20 Ağustos’ta Hatay’da başlayacak olan yarışa Motosiklet, Quad, SSV, Otomobil ve Kamyon kategorilerinde toplam 84 yarışçı katılıyor. Hatay’dan Eskişehir‘e kadar uzanacak olan bu zorlu yarışın lastik partneri ise bu yıl da General Tire oldu. 
 
Yarışın "Resmi Lastik Sponsoru" olan General Tire, yarışmaya katılan ekiplere lastik tedarikinin yanı sıra uzman ekibi ile lastik sökme ve takma hizmeti de sunacak. 
 
General Tire, Raid kategorisinde yarışan Ertan Balaban ve Serhan Onat’tan oluşan Team Balaban ekibinin yanı sıra yine aynı kategoride yarışacak olan Burak Altıntaş’ın da sponsoru oldu.  
 
Grabber lastikleriyle zorlu rotalarda üst düzey performans
 Kesintisiz ve güvenli bir macera için yarışta sürücülere General Tire’ın arazi lastiği Grabber X3 eşlik ediyor. 
 
Grabber X3, geliştirilen sırt özellikleri ile özellikle çamurlu arazilerde ekstrem bir performans sergiliyor. Üstün çekiş gücü ve delinme direnci ile toprak ve kayalık bölgelerde mükemmel yol tutuşu sağlayan Grabber X3, tahliye kanalları sayesinde kendini hızlıca temizleme özelliğine de sahip.

Hiç yorum yok