Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

2. El Motosiklet Piyasasında Yeni Soluk

Son dönemlerde otomobil piyasasında fiyatlarda yaşanan artış sonrası sıfır ve 2. el motosikletlere olan talep arttı.    Otomobilde olduğu gi...

Son dönemlerde otomobil piyasasında fiyatlarda yaşanan artış sonrası sıfır ve 2. el motosikletlere olan talep arttı. 
 

Otomobilde olduğu gibi motosiklette de çip ve tedarik sorunlarının yaşanmasına rağmen sıfır ve 2. el motosikletlere olan yoğun ilgi sürüyor. 


 
Bünyesindeki markalarla otomobil ve motosiklet sektörünün lider kuruluşlarından biri halinde gelen İsotlar Grup, “Harekete Geçirir” sloganıyla 2020 yılında motosiklet sektörünün e-ticaret projesi olarak yepyeni bir girişime imza atmıştı. 
 
Motosiklet yedek parça ve aksesuarlarına tek bir tıkla ulaşılmasını sağlayan yeni nesil e-ticaret sitesi Mobilup, araç kiralamada Mobilup Kiralama, sıfır ve 2. el motosiklet ihtiyaçlarında ise Mobilup Motosiklet olarak hem online hem showroomlarıyla tüketicisiyle buluşuyor.  
 

Mobilup Motosiklet Dünyanın Lider Markalarıyla Açılışını Yaptı! 

 Mayıs ayı itibariyle Peugeot, Lambretta, Um, Brixton, Govecs, Horwin, Malaguti yetkili satıcılığını üstlenen Mobilup Motosiklet, aynı zamanda Türkiye’de pazar payı yüksek ve popüler markaların satıldığı perakende satış noktası. 
 
Türkiye’nin en büyük motosiklet showroomuyla lansmanını gerçekleştirilen ve kısa zamanda yoğun ilgi gören Mobilup Motosiklet’in toplamda 1000 M²’lik geniş mağazasında; 750 M²’ sergi alanı ve 250 M²’ ise motosiklet iyileştirme alanı bulunmaktadır. 
 
Mobilup Motosiklet ile sıfır ve 2. el piyasasına kısa sürede yeni bir soluk getirdiklerini vurgulayan Mobilup Motosiklet Direktörü Uğur Ertuğ, “İsotlar Grup’un köklü geçmişi ile çıktığımız bu yolda çok heyecanlıyız. 
 
Dünyanın lider markalarını temsil etmek büyük bir sorumluluk, bu sorumluluğun bilincinde yıllardır sektörün gelişmesi ve dönüşmesi adına elini taşın altına koyan bir kuruluş olarak, yeni markamız Mobilup Motosiklet’in sektöre ilaç gibi geleceğine inanıyoruz. 
 
Üstelik tek bir şube ile yetinmeyi düşünmüyoruz. Online mağazamızla hali hazırda 7/24 hizmet verir konumdayız. Bununla birlikte Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de showroomlarımızla sizlerin yanında olmak istiyoruz” diyor. 
 

İsotlar Grup Hakkında 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. 
 
Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir. 
 
 Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.  
 

Mobilup Hakkında 

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. 
 
İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktı. 
 
Amacı ise müşterilerine otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazesi üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. 
 
Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibiyle aşağıdaki hizmetleri vermektedir: Sıfır motosiklet İkinci el motosiklet Motosiklet yedek parça ve aksesuar Araç kiralama kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız

Hiç yorum yok