Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ford Trucks müşterileri Ford Trucks Lease ile kendilerine en uygun finansal çözümlere kavuşuyor

Ford Trucks, BNP Paribas Leasing Solutions ile Avrupa’daki müşterilerine özel finansman çözümleri sunmak için güçlerini birleştirdi…     For...

Ford Trucks, BNP Paribas Leasing Solutions ile Avrupa’daki müşterilerine özel finansman çözümleri sunmak için güçlerini birleştirdi… 
 

 Ford Trucks müşterileri, “Ford Trucks Lease” ile kendilerine en uygun finansal çözümlere kavuşuyor 
 
 Ford Trucks, BNP Paribas Leasing Solutions ile Fransa, Almanya ve Benelüks ülkelerinde “Ford Trucks Lease” markası adı altında müşteri finansmanı için iş birliği konusunda anlaşma sağladı. 


 
Bu anlaşma sayesinde müşteriler, finansman ihtiyaçları için Ford Trucks bayilerinden sonuçlandırabilecekleri kiralama ve kredi çözümlerinden yararlanabilecekler. 
 
Ford Otosan çatısı altında global bir operasyon olan ve uluslararası yayılım stratejisini başarıyla sürdüren Ford Trucks, Fransa, Almanya ve Benelüks ülkelerinde müşteri finansmanı için Avrupa’nın lider bankası ve önemli bir uluslararası bankacılık oyuncusu olan BNP Paribas çatısı altında faaliyet gösteren BNP Paribas Leasing Solutions ile iş birliğine başladı. 
 
Ford Trucks, 60 yılı aşkın süredir yerli üretim yolculuğunda, müşterilerini önemseyen ve işlerini geliştiren “yol arkadaşı” olmak amacını güçlendiren bir adım daha atarak, BNPP ile “Ford Trucks Lease” markası adı altında anlaşma imzaladı. Bu iş birliği sayesinde Ford Trucks müşterileri için ülke ve pazar dinamiklerine uygun yeni finansal çözümler yaratılıyor. 
 
Fransa, Almanya ve Benelüks ülkelerinde Ford Trucks markalı kamyonları tercih eden müşteriler, araçlarının finansmanı için BNPP ile yürütülen iş birliği kapsamında “Ford Trucks Lease” markalı finansman seçeneklerinden yararlanabilecekler. 
 
 Portekiz, İspanya, İtalya, Belçika, Lüksemburg’tan sonra geçtiğimiz yıl Batı Avrupa’nın en büyük pazarları olan Almanya ve Fransa’da da distribütör atamaları gerçekleştirerek Batı Avrupa'daki büyüme yolculuğunda emin ve güçlü adımlar atmaya devam eden Ford Trucks, BNP Paribas Leasing Solutions anlaşmasıyla, bölgedeki müşterilerine distribütörleri aracılığı ile “Ford Trucks Lease” çatısı altında finansal kiralama, operasyonel kiralama ve kredi çözümleri sunacak.  
 
Ford Trucks Lideri Serhan Turfan: BNPP ile iş birliğimiz sayesinde global yolculuğumuzda müşterilerimiz için finansal kolaylıklar yaratıyoruz. 
 
 Özellikle son birkaç yıldır ticari faaliyetlerdeki hareketliliğe bağlı olarak lojistik ihtiyacının hızla arttığına dikkat çeken Ford Trucks Lideri Serhan Turfan, bu hareketliliğin ağır vasıta ihracatını da büyüttüğünü belirtti. 
 
Ford Trucks’ın küresel yapılanmasını ve BNPP ile iş birliğini değerlendiren Turfan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’de ürettiğimiz araçlarla ağır ticari endüstrisinde kısa zamanda ezber bozan bir konuma ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
 
Üretim, tasarım, teknoloji ve ürün geliştirme anlamında ulaştığımız noktanın en etkileyici göstergelerinden biri adım attığımız tüm yeni pazarlarda, bize ITOY ödülünü de getiren F-MAX aracımız oldu. 
 
Yeni açıldığımız pazarlardaki distribütörlerimizin ve önde gelen filoların kısa sürede markamıza ve başta F-MAX olmak üzere ürün ve hizmetlerimize olan yoğun ilgilisi bizi gururlandırmaya devam ediyor. Ford Trucks olarak bugün dünyada 40’tan fazla ülkeye ulaşmış durumdayız. 
 
Yeni tesisler, yeni pazarlar ve iş birlikleri ile global yolculuğumuzu ve uluslararası büyüme planlarımızı sürdürüyoruz. BNPP ile iş birliğimiz de bu çerçevede geniş finansal ürün yelpazesi ve dijital çözümler ile öne çıktı.
 
“Müşterilerini önemseyen ve işlerini geliştiren yol arkadaşı olmak” amacımız doğrultusunda, müşterilerimizi ve işlerini daha ileriye taşırken onlar için kolaylıklar yaratmayı sürdüreceğiz.”
 
 Ford Trucks ile ortaklıklarını değerlendiren BNP Paribas Leasing Solutions CEO'su Isabelle Loc şunları söyledi: “Ford Trucks ile iş birliği yapmaktan ve Ford Trucks’ın Fransa, Almanya ve Benelüks'teki geliştirme planlarını desteklemekten gurur duyuyoruz. 
 
Yerel uzmanlığımızla bağlantılı uluslararası varlığımız, iş ortağımıza işlerini hızlandırmak için sağlam bir finansman programı sunmamızı sağlıyor.”  
 

Ford Trucks Hakkında  

Ford Otosan’ın uluslararası ağır ticari markası Ford Trucks, kamyon üretiminde yarım asrı aşkın tecrübesini ürün geliştirme yeteneği ile birleştirerek, Ford’un dünya genelindeki tek ağır ticari araç üretim ve geliştirme merkezi konumundadır. 
 
Ağır ticari araç endüstrisinde faaliyet göstermekte ve 16 ton ve üzeri araçlar olmak üzere portföyünde çekici, yol ve inşaat kamyonları bulunmaktadır. 
 
Mühendislik yetkinlikleri ve Ar-Ge gücü sayesinde Eskişehir’de üretilen ağır ticari araçları bugün 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden Ford Trucks, tasarım, mühendislik ve üretim deneyimi ile motor, şanzıman ve aks olarak güç aktarma organlarını yerli olarak üretebilme kabiliyetine ve mühendisliğine sahip sayılı markalardandır. 
 
Geliştirdiği teknolojiler, ürün ve hizmetler ile “Her Yükte, Birlikte!” sloganıyla müşterisini her zaman merkeze alan ve “Müşterilerini önemseyen ve işlerini geliştiren yol arkadaşı olmak” amacı doğrultusunda hareket eden Ford Trucks, şu anda Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Rusya ve BDT'de (Bağımsız Devletler Topluluğu) faaliyet göstermekte ve uluslararası ağını başta Batı Avrupa pazarları olmak üzere 3 kıtada büyütmeye devam etmektedir.  

BNP Paribas Leasing Solutions Hakkında 

Varlık finansmanında Avrupa lideri olan BNP Paribas Leasing Solutions, profesyonel ekipmanlarına yönelik hizmetlerle birlikte kiralama ve finans çözümleri sunarak müşterilerinin ve endüstriyel ortaklarının büyümesini desteklemektedir. 
 
Kullanım ekonomisinin kalbinde, işletmelere rekabetçi kalmaları ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeleri için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlıyoruz. 
 
3.700 uzmanımız, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza giderek daha fazla dijitalleşen bir deneyim sunarak büyümelerini destekliyor.
 
2021'de Avrupa'daki 20 ülkenin yanı sıra Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 343.000 projeye toplam 14,7 milyar euro’luk finansman sağladık.

Hiç yorum yok