Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bu Yaz Suvmarket’ten Araç Almak Çok Avantajlı

İkinci Elde Kalitenin ve Fırsatların Adresi Suvmarket! Doğan Trend Otomotiv girişimi olan Suvmarket, yaz döneminde araç almak isteyenlerin...

İkinci Elde Kalitenin ve Fırsatların Adresi Suvmarket! Doğan Trend Otomotiv girişimi olan Suvmarket, yaz döneminde araç almak isteyenlerin avantajlı adresi olmaya devam ediyor. 
 


SUV uzmanı ikinci el alım-satım platformu Suvmarket, yaza özel kampanyasında müşterilerine tüm araçlarda 200.000 TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânı veya 100.000 TL’ye 12 ay sıfır faizli kredi seçeneği sunuyor. 
 
Suvmarket, Türkiye’de kullanıcıların en çok tercih ettiği otomobil segmenti olan SUV modellerini Doğan Grubu güvencesi ve uygun ödeme koşullarıyla tek bir platformda buluşturmayı sürdürüyor. 


 
Suvmarket müşterilerine sevindiren fırsatlar sunmaya da devam ediyor. 
 
Güvenle seçim yapılabilen, tamamen yenilenmiş, garantili her marka SUV’un satışa sunulduğu Suvmarket, Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el SUV satış platformu olarak da dikkat çekerken, müşterilerine yaz döneminde avantajlı kampanyaları ile araç alma fırsatı sunuyor.
 
 Suvmarket’ten alınacak tüm araçlar için müşteriler 200.000 TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğine ulaşabilirken, dileyenler 100.000 TL için 12 ay sıfır faizli kredi imkânına sahip oluyor. 
 
Doğan Grubu güvencesiyle sertifikalı, garantili SUV modelleri platform avantajlı fırsatlarının yanı sıra; değişim/iade garantisi, test sürüşü, garantili ekspertiz raporu ve değerinde takas gibi hizmetleriyle güven verirken aynı zamanda rakiplerinden de farklılaşıyor. 
 
Suvmarket, özenle seçtiği araçları alıp, itinalı bir süreç ile tüm bakımlarını, hijyenik temizliğini ve teknik kontrollerini yaparak, garantili ve sertifikalı bir şekilde müşterilerine sunuyor. 
 
Özenle seçilmiş, itinayla hazırlanmış kullanılmış SUV’lar, SUV Uzmanı Suvmarket’te yer alıyor.

Hiç yorum yok