Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Nissan Yetkili Servislerinde 879 TLye yağ değişim fırsatı

Yola hazırlıklı çıkmak sürücü, çevre ve araç güvenliği için önem teşkil ediyor. Güvenlik ve araç sağlığı için araç bakımlarının tam olmas...

Yola hazırlıklı çıkmak sürücü, çevre ve araç güvenliği için önem teşkil ediyor. Güvenlik ve araç sağlığı için araç bakımlarının tam olması yolculuğun sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor. 
 

Nissan Türkiye, 5 yaş üzeri Nissan araçlara özel 879 TL’den başlayan motor yağı, yağ filtresi, karter tapa pulu değişim paketi Nissan Yetkili Servisleri’nde sunuluyor. 
 
Yaz aylarının gelmesiyle, tatil planları yapılmaya başlandı. Nissan, seyahatlerde araç kullanıcıları ve çevre için güvenli yolculuğa dikkat çekiyor. 
 


Nissan Yetkili servislerinde sunulan orijinal ekipman ve yedek parçalar sürücü, çevre ve araç sağlığı için önem teşkil ediyor. Akıllı sürüşün öncüsü Nissan, yaz tatili seyahatlerinin yaklaştığı bu günlerde aracını kapsamlı bir bakımdan geçirmek isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. 
 
Kampanya kapsamında 5 yaş üzeri Nissan araçlara özel 879TL’den başlayan motor yağı, yağ filtresi, karter tapa pulu değişim paketi Nissan Yetkili Servisleri’nde sunuluyor. 
 
Nissan Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Salih Çiçek, yaz aylarında bireysel araçlarıyla yolculuğa çıkacak araç kullanıcıları için açıklamada bulundu. 
 
Çiçek; “Seyahatlerin sıklaşması ve şehirlerarası yolculukların artacağı bu dönemde araçlar için periyodik bakımların doğru ve zamanında olması önem teşkil ediyor. Öncelikle araç içi yolcuların güvenliği ve takiben çevre güvenliği için dikkat edilmesi gerekiyor. 
 
Araçlarda oluşabilecek kalıcı hasarlardan korunmak için periyodik bakımların düzenli yapılması ve orijinal yedek parça kullanımına özen göstermek gerekiyor. 
 
Ayrıca üreticiler tarafından bildirilen her türlü yazılım güncellemeleri de yapılarak konforlu ve güvenli sürüş sağlanıyor.” dedi. 
 
Bu avantajlı kampanya ile araçlarının bakımlarını Nissan yetkili servislerinde yaptıranlar yaz seyahatlerine içleri rahat ve güvenli şekilde çıkacaklar.
 
Üstelik araçlarının değerini de korumuş olacaklar. Kampanya hakkında detaylı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya www.nissan.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Hiç yorum yok