Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Honda Civic modellerinde kredi kampanyası sürüyor

Honda’nın Civic modellerine özel olarak başlatılan kredi kampanyası Mayıs ayında da otomobil sahibi olmak isteyenler için devam ediyor.    H...

Honda’nın Civic modellerine özel olarak başlatılan kredi kampanyası Mayıs ayında da otomobil sahibi olmak isteyenler için devam ediyor. 
 

Honda Civic Sedan’ın tüm ECO donanım paketlerinde geçerli olan kampanyada, 120 bin TL’ye kadar olan kredi kullanımına yüzde 0,99 faiz oranı ile 15 ay vade seçeneği sunuluyor. 
 


Yenilenen ve gelişmiş özellikleriyle segmentinde fark yaratan Honda Civic Sedan’a özel olarak sunulan avantajlı kredi kampanyası Mayıs ayında da sürüyor. 
 
Honda Civic Sedan’ın tüm ECO donanım paketlerinde geçerli olan kampanya kapsamında; yüzde 0,99 faiz oranı ve 15 ay taksit imkanı ile 120 bin TL’ye kadar kredi kullanımı sağlanıyor. 
 
Modern dış tasarımı ve retro iç tasarımının yanı sıra turbo motoru ile yüksek verimlilik ve performans sunan Civic Sedan modellerine, cazip kredi fırsatı ile sahip olmak isteyenlerin Mayıs ayı bitmeden Honda bayilerine uğraması yeterli oluyor.

Hiç yorum yok