Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Mart kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mart ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koş...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mart ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.  
 

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mart ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. 
 


Mercedes-Benz C-Serisi Sedan modelinde 500.000 TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 1,91 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Mart ayında 450.000 TL, 12 ay, yüzde 1,91 faizli kredi imkanı ile satılıyor. 
 
Mercedes-Benz E-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mart ayına özel, 600.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 1,91 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 350.000 TL, 12 ay, yüzde 1,91 faizli kredi imkanı sunuluyor. 
 
Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Mart ayına özel 12 aydan 48 aya kadar yüzde 2,19 faiz fırsatı sunuluyor.
 
Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Mart ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olunabiliyor. 
 
Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımları ve farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar. 
 
Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler. 
 
 Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 6 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında fırsatlar da devam ediyor.

Hiç yorum yok