Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Şubat kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Şubat ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşullar...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Şubat ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor. 
 

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Şubat ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. 
 
Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 500.000 TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 2,12 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Şubat ayında 450.000 TL, 12 ay, yüzde 2,12 faizli kredi imkanı ile satılıyor. 
 


Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Şubat ayına özel, 600.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 2,12 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 350.000 TL, 12 ay, yüzde 2,12 faizli kredi imkanı sunuluyor. 
 
Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Şubat ayına özel 12 aydan 48 aya kadar yüzde 2,40 faiz fırsatı sunuluyor. 
 
 Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Şubat ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor. 
 
Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 90.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar. 
 
Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 90.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler. 
 
Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 150.000 TL kredi için, 6 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Hiç yorum yok