Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot, Citroën ve Opel Yetkili Servislerde Bakımlar Araç Dezenfeksiyonu ve 1 Yıl Yol Yardımı Hediyeli

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’in Avantajlı Periyodik Bakım Kampanyası Kasım’da da Sürüyor!    Yetkili servis noktalarında sunduğu en...

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’in Avantajlı Periyodik Bakım Kampanyası Kasım’da da Sürüyor! 
 

Yetkili servis noktalarında sunduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla rakiplerinden ayrılan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, periyodik bakımın önemine dikkat çektiği ve yoğun talep gören bakım kampanyasını Kasım ayında da devam ettiriyor. 
 
599 TL’den başlayan ve ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında; Stellantis çatısı altındaki Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’e bağlı Peugeot, Citroën ve Opel hizmet noktalarında periyodik bakım yaptıran herkese araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl ücretsiz yol yardımı sunuluyor. 


 
Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, aracını kışa hazırlamak isteyenlere yönelik devreye aldığı periyodik bakım kampanyasını yoğun talep üzerine Kasım ayında da sürdürüyor. 
 
Kampanya kapsamında, ay boyunca yetkili servislerden periyodik bakım yaptıran herkese araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl ücretsiz yol yardımı sunuluyor. 
 

Groupe PSA Türkiye bünyesindeki Peugeot, Citroën ve Opel marka araçlar için geçerli olan kampanya, Kasım ayına özel indirimli periyodik bakım fiyatlarıyla avantaj sağlıyor.  

 
Periyodik bakımlar 599 TL’den başlıyor 
Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’in sağladığı avantajlı Kasım fırsatları 599 TL’den başlıyor. 
 
Buna göre, 0-3 yaş aralığındaki PEUGEOT SUV 3008 için 1049 TL, PEUGEOT SUV 2008 için 999 TL ve PEUGEOT 301 için 779 TL periyodik bakım fiyatları sunuluyor. 
 
3 yaş ve üzeri PEUGEOT 301 sahipleri 599 TL, PEUGEOT Partner sahipleri 649 TL ve PEUGEOT SUV 3008 sahipleri 999 TL fiyatlarla yetkili servislerde periyodik araç bakımlarını gerçekleştirebiliyor. 
 

Citroën servis kampanyası

 
Citroën’de 0-3 yaş araçlar için Citroën C5 Aircross 1049 TL, Citroën C3 Aircross 949 TL ve Citroën C- Elysée 779 TL; 3 yaş ve üzeri araçlar için Citroën C4 699 TL, Citroën Berlingo 649 TL ve Citroën C-Elysée 599 TL gibi fiyatlar öne çıkıyor. 
 

 Opel servis kampanyası


Opel’de ise 0-3 yaş araçlardan Astra Sedan, Corsa ve Combo 1149 TL, diğer modeller ise 1349 TL; 3 yaş ve üzeri araçlar için 999 TL’den başlayan fiyatlar; 7 yaş üzerinde bir Opel’e sahip olan tüm sürücüler ise model bağımsız olarak araçlarının periyodik bakımını Groupe PSA’nın güvencesindeki Eurorepar yedek parçalarıyla 699 TL’ye yaptırabiliyor

Hiç yorum yok