Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel Modelleri Kasım Ayında 194.400 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Opel, Kasım ayında özel ödeme seçenekleri ve satın alma teklifleri sunmaya devam ediyor.    Hem binek hem de ticari araç model kampanyaları ...

Opel, Kasım ayında özel ödeme seçenekleri ve satın alma teklifleri sunmaya devam ediyor. 
 

Hem binek hem de ticari araç model kampanyaları ile Kasım ayında müşterilerini karşılayan Alman üreticinin modelleri 194.400 TL’den başlayan fiyatlar ve sıfır faiz seçeneği ile showroom’lardaki yerini alıyor. 
 
Crossland modeli, 263.700 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerle buluşurken, Mokka 399.900 TL’den, Grandland X ise 441.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.


 
Opel’in ticari araçlar kampanyası kapsamında, Combo Life’a 75 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği devam ederken; Combo Cargo, Zafira Life ve Vivaro modellerine ise 75 bin TL’ye kadar 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla sahip olunabiliyor. 
 
Opel, Kasım ayında da üstün teknolojili modellerini özel tekliflerle sunmaya devam ediyor. 
 
Opel kampanyası stoklarla sınırlı binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma fiyatları ve ödeme seçenekleri sağlıyor.  
 
SUV’da 263.700 TL’den başlayan fiyatlar 
Opel’in yeni tasarım dilini en iyi şekilde yansıtan modelleri arasında yeni Crossland, 263.700 TL’lik başlangıç fiyatı ile SUV konforunu ve sürüş keyfini otomobilseverlerle buluşturuyor. 
 
Markanın sıradışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren en yeni modeli Mokka’nın ise başlangıç fiyatı Kasım ayında 399.900 TL seviyesinde. 
 
Ayrıca Opel, yeni Mokka modelinin belli donanımlarında seçili meslek grubu çalışanlarına (sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler) ve onların birinci derece yakınlarına ek indirim fırsatı sunuyor. 
 
Opel’in SUV segmentindeki bir diğer güçlü modeli Opel Grandland X ise 441.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Bununla birlikte, Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 209.900 TL’den başlayan fiyatları ile ön plana çıkarken, prestijli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Insignia ise 504.900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.  
 
Ticari ürün gamında kredi avantajları  
Opel, ticari araç ürün ailesinde Kasım ayına özel faiz oranları ve uygun satın alma seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Opel Combo Life’ın tüm donanım seviyelerine 75.000 TL için 12 ay vade ve 0 faiz imkânıyla sahip olunabiliyor. 
 
Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life, 260.000 TL’den başlayan fiyat ve ek indirim olanakları ile satışa sunuluyor. 
 
Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’da ise 75.000 TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. 
 
Combo Cargo’ya 194.200 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ve ek indirim olanakları ile sahip olunabiliyor. Opel, Zafira Life ve Vivaro modellerinde de Kasım ayına özel fırsatlar sunuyor. 
 
Buna göre, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro tüm versiyonları ile, 75.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Vivaro modelleri, Kasım ayı boyunca 245.900 TL’den başlayan fiyatları ve ek indirimleriyle dikkat çekiyor. 
 
Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life da 75.000 TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla tercih edilebiliyor. 
 
Yeni Zafira Life, 384.900 TL’den başlayan fiyatıyla hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.

Hiç yorum yok