Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

letgo oto+, Pilot Garage iş birliği ile Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin en büyük ikinci el platformu letgo’nun araba alım satımını kolay ve güvenilir hale getiren iş modeli letgo oto+ hizmet ağını gen...

Türkiye’nin en büyük ikinci el platformu letgo’nun araba alım satımını kolay ve güvenilir hale getiren iş modeli letgo oto+ hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. 
 

letgo oto+ son olarak, Türkiye’de 250'yi aşkın noktada TSE standartlarında oto ekspertiz hizmeti veren Pilot Garage ile işbirliği yaptı. 

 
İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, ve Mersin’deki anlaşmalı Pilot Garage şubeleri ile ekspertiz hizmeti vermeye başlayan letgo oto+, Türkiye genelindeki operasyonlarını büyüterek müşterilerine birçok ilde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde araç satma imkanı sunuyor. 


 
 Türkiye’nin en büyük ikinci el platformu letgo, letgo oto+ ile büyümesini sürdürüyor. 
 
İlk merkezini İstanbul Maslak, ikincisini ise İstanbul Pendik’te faaliyete açan letgo oto+, TSE standartlarında oto ekspertiz hizmeti veren Pilot Garage ile iş birliği yaparak hizmet ağını genişletiyor.
 
 İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, ve Mersin’deki anlaşmalı Pilot Garage şubeleri ile hizmet vermeye başlayan letgo oto+, müşterilerine birçok ilde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde araçlarını değerinde satma imkanı sunuyor. 
 
letgo oto+ müşterileri, anlaşmalı Pilot Garage şubelerine gelerek zahmetli ve uzun süren araba satış sürecini letgo oto+ merkezlerinde olduğu gibi birkaç saat içerisinde tamamlayabiliyor. 
 
Arabasını satmak isteyen müşteriler, letgootoplus.com veya letgo uygulaması üzerinden arabalarının bilgilerini girerek ön fiyat teklifi alıyor, ardından anlaşmalı Pilot Garage şubelerinden diledikleri tarih ve saat için randevu alarak ekspertiz merkezine davet ediliyor. 
 
Burada profesyonel eksperler tarafından gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz hizmeti sonrasında arabaya son fiyat teklifi sunuluyor. Eğer müşteri için de teklif uygunsa noter işlemlerine geçiliyor ve ödeme anında nakit olarak yapılıyor.
 
 Bu şekilde müşteriler arabalarını değerinde fiyatla, hızlı ve kolay bir şekilde satabiliyor. 
 
Konu hakkında görüşlerini dile getiren letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan, “letgo oto+ olarak, Türkiye’nin farklı noktalarında operasyonlarımızı sürdürme hedefimizle hızla büyümeye devam ediyoruz. 
 
Pilot Garage gibi ikinci el araç sektöründe güvenilir ve kaliteli oto ekspertiz hizmeti veren ve sektörün kurumsallaşmasına öncülük eden bir şirketle güçlerimizi birleştirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz.
 
Araç alım satım sürecinde firmaların en şeffaf şekilde hizmet vermesi müşterilerin tüm süreci güvenli bir şekilde tamamlamaları açısından büyük bir önem taşıyor. 
 
Ekspertiz sürecinin güvenilir ve bağımsız bir ekspertiz firması tarafından, profesyonel bir ekibin öncülüğünde gerçekleştirilmesi tüm müşteriler için en doğru ve en güvenilir sonucu veriyor. 
 
Biz de ikinci el araç sektöründe kurumsallaşmayı destekleyen bir marka olarak bu iş birliği ile Türkiye genelindeki anlaşmalı Pilot Garage araç alım merkezlerimizle müşterilerimize şeffaf ve güvenli bir deneyim sunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 

letgo oto+ hakkında

 
Türkiye’nin en büyük ikinci el platformu letgo, araba kategorisindeki tüketici ihtiyaçlarına kalıcı ve kökten çözüm bulmak amacıyla letgo oto+ isimli iş modelini geliştirdi. 
 
letgo oto+, müşterilerine, arabalarının değerini kaybetmeden tek bir merkezde güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde satışını yapabilme; aynı zamanda letgo güvencesiyle kolayca araba satın alabilme imkanı sunuyor. 
 
letgo oto+’ın zengin portföyündeki tüm arabalar şeffaf bir şekilde, TSE onaylı ekspertiz raporu ve en ufak ayrıntıları dahi gösteren fotoğraflar ile satışa sunularak tüketiciyle buluşuyor.
 
12 ay/20 bin km garanti verilerek, alım sonrasında yaşanabilecek riskler de güvence altına alınıyor. Ayrıca alıcılar 20 gün içerisinde değişim imkanından faydalanabiliyor. 
 
Arabasını satmak isteyenler letgootoplus.com ya da letgo uygulaması üzerinden arabalarının bilgilerini girerek ön fiyat teklifi alıyor ve randevuyla letgo oto+ merkezine davet ediliyor. 
 


Burada profesyonel eksperler tarafından gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz sonrasında, arabaya son ve değerinde fiyat teklifi sunuluyor. 
 
Eğer müşteri için de teklif uygunsa noter işlemlerine geçiliyor ve ödeme anında nakit olarak yapılıyor. letgo oto+ hakkında daha fazla bilgi için letgootoplus.com adresini ziyaret edebilir, letgo uygulamasını Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. 
 
Maslak ve Pendik merkezlerinin yanında Türkiye genelindeki anlaşmalı Pilot Garage şubelerinden randevu alarak letgo oto+’ın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok