Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot Ticari Araçlarda Sıfır Faiz Kampanyası

PEUGEOT’DANTİCARİ ARAÇ AİLESİNDE AĞUSTOS’A ÖZEL SIFIR FAİZLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ    PEUGEOT Türkiye, ticari araç modellerinde sıfır faizli kre...

PEUGEOT’DANTİCARİ ARAÇ AİLESİNDE AĞUSTOS’A ÖZEL SIFIR FAİZLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ 
 

PEUGEOT Türkiye, ticari araç modellerinde sıfır faizli kredi ve uygun ödeme seçenekleri sunmayadevam ediyor.
 
Ağustos ayı kampanyası kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren PEUGEOT Rifter, 80.000 TL için 15 ay %0 faiz fırsatıyla öne çıkıyor.
 


Boxer,Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 100.000 TL için 15ay %0,99 faiz oranıveya 50.000 TL için 12 ay %0 faiz seçenekleriyle satışa sunuluyor. 
 
Benzersiz sürüş keyfi ve en güncel teknolojileri sunan modelleriyle beğeni toplayan PEUGEOT Türkiye, ticari araç ihtiyacı olan kullanıcılara özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Ağustos ayı boyunca, PEUGEOT hafif ticari araçlar ailesinde bulunan tüm modellere %0 faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor.
 
Buna göre, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren PEUGEOT Rifter80.000 TLiçin 15 ay %0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.
 
Boxer, Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 100.000 TL için 15 ay %0,99 faiz oranı veya 50.000 TL için 12 ay %0 faiz seçenekleriyle ticaretin profesyonellerini bekliyor.  
 
Herkesin ihtiyacına uygun ticari araç modelleri  
PEUGEOT, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer başarılı hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. 
 
Model, keyifli seyahatler için Expert Traveller ve ticaretin uzmanları için Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. 
 
PEUGEOT Partner Van, kendi sınıfında ilk olan PEUGEOT i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. PEUGEOT Boxer ise minibüs ve van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.

Hiç yorum yok