Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Maximum Kart ile Aytemiz’den Yakıt Alana 50 TL’ye varan MaxiPuan

İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıl...

İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıları, yapacakları 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor.
 

İş Bankası ve Aytemiz, Maximum Kart sahipleri için yeni bir kampanya başlatıyor. 
 


Maximum Kart sahipleri, 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL, Maximum Mobil içinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile kampanyaya katılmaları halinde ise toplam 50 TL MaxiPuan kazanıyor. 
 
 Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabiliyor. Kazanılan puanlar ise 19 Temmuz 2021 tarihine kadar kullanılabiliyor. 
 
Kampanyadan yararlanılabilmesi için 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri 4 peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapılması gerekmektedir. 
 
 Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılım gerçekleştirilebilir. 
 
Uygulamayı telefona indirmek için: maximum.com.tr/indir İlave MaxiPuanlar 7 Temmuz 2021 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 19 Temmuz 2021 olup kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır. 
 
daha fazla detay aytemiz akaryakıt istasyonları,işbankası maximum card web sitesinde

Hiç yorum yok