Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aygaz otogaz alana 20 tl yakıt puan fırsatı

Kampanyaya katılan YKB World Üye İşyeri Opet/Aygaz, Sunpet/Aygaz, Sunpet/Mogaz, Aygaz Otogaz Münferit ve Mogaz Otogaz Münferit istasyonların...

Kampanyaya katılan YKB World Üye İşyeri Opet/Aygaz, Sunpet/Aygaz, Sunpet/Mogaz, Aygaz Otogaz Münferit ve Mogaz Otogaz Münferit istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile 16 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde 3 adet 70 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan müşteriler 20TL Yakıt Puan kazanacaktır. 
 

16 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında farklı günlerde 3 adet tek seferde 70 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan müşterilerin; SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılması halinde 20 TL Yakıt Puan kazanacaktır. 


 
Kampanyaya; SMS ile ya da World Mobil üzerinden katılmak gerekmektedir. 
 
Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteri, 3 adet işlemini tamamlasa bile Yakıt Puan kazanamayacaktır. Her halükarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. 
 
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için, YAKITPUAN yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 
 
Kazanılan Yakıt Puan’lar World üyesi Opet/Sunpet istasyonları ve Aygaz Otogaz Münferit, Mogaz Otogaz Münferit istasyonlarında harcanabilecektir. 
 
Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. 
 
Kampanya kapsamında işlemlerin Opet, Sunpet, Aygaz Otogaz, Mogaz Otogaz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. 
 
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yakıt Puan’lar 7 Temmuz 2021 tarihinde yüklenecektir. Yakıt Puan’ların son kullanım tarih 06 Ağustos 2021 olup, kullanılmayan Yakıt Puan’lar 07 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır. 
 
Aynı günde yapılan birden fazla 70 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınacaktır. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir. 
 
Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir. Bu kampanyada; araçta ödeme üzerinden ilave bir kazanım bulunmamaktadır. World Business kartlar World Mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. 
 
World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 20 TL Yakıt Puan yansıtılacaktır

Hiç yorum yok