Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault Trucks’in Yeni T Ve T High Modelleri, ETS 2 ile Karşinizda

Renault Trucks T ve T High 2021 modellerinin koltuğuna oturun Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu i...

Renault Trucks T ve T High 2021 modellerinin koltuğuna oturun Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile tanıtıyor. 
 

Bugünden itibaren, Renault Trucks T ve T High 2021’in kabininde koltuğa oturabilir, sürücü kabininin yeni ergonomisini test edebilir ve şehir içi, şehirlerarası yollarda veya uluslararası otoyollarda kamyonun konforunu deneyimleyebilirsiniz. 


 
Bunun için tek yapmanız gereken dünya çapında 9 milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak veya sosyal ağlarda #renaulttrucksevolution etiketini takip ederek diğer oyuncuların sürüş deneyimlerini paylaşmak.
 
Bu akşam Orta Avrupa Saati 18:00’da (Türkiye Saati ile 19 :00’da), SCS Software şirketi, Twitch hesaplarında (https://www.twitch.tv/scssoftware) canlı olarak Renault Trucks T 2021 test sürüşü ve Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree ile yine canlı bir buluşma gerçekleştirecek.  
 
YENİ! Oyun içinde uluslararası tasarım yarışması 
Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 oyunu içinde bir tasarım yarışması da düzenliyor. 
 
Oyuncular, oyunun özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarlamaya davet ediliyor. 
 
Renault Trucks Tasarım ekibi tarafından seçilecek En İyi Tasarım, birkaç hafta içerisinde gerçek bir kamyon üzerinde sergilenecek. Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak için buraya tıklayınız

Hiç yorum yok