Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Goodyear’la yaz 500 TL’ye varan fırsatlarla geliyor

Goodyear’la yaz 500 TL’ye varan fırsatlarla geliyor    Dünyanın lider lastik üretcilerinden Goodyear, 2021 yazında da yine çok avantajlı bir...

Goodyear’la yaz 500 TL’ye varan fırsatlarla geliyor 
 

Dünyanın lider lastik üretcilerinden Goodyear, 2021 yazında da yine çok avantajlı bir kampanyayı hayata geçiriyor. 
 
Kampanya uygulayıcısı Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından 15 Mart - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubundan tek seferde 4 adet lastik satın alan müşteriler 500 TL’ye varan servis fırsatından faydalanabilecek. 
 


Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, müşterileri için yine çok avantajlı bir kampanya sunuyor. 
 
Kampanya kapsamında Goodyear yetkili bayilerinden 30 Haziran 2021 tarihine kadar Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil lastik ürünlerinden tek seferde 4 adet satın alan tüketiciler, 150 TL’den 500 TL’ye varan servis kampanyasından yararlanma fırsatı bulacak. 
 
Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin, https://goodyearclub.com.tr/ adresinde bulunan “Goodyear Yaz Kampanyası “ linkine tıklayarak katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki başvuru adımlarını izleyerek istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunmaları yeterli olacak. 
 
Stoklarla sınırlı olan kampanya 30 Haziran tarihinde sona erecek olup, kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.goodyear.com.tr den ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok