Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Total istasyonlarında 50 TL Bonus Fırsatı

Bonus üyesi Total istasyonlarında; Garanti BBVA poslarından ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harc...

Bonus üyesi Total istasyonlarında; Garanti BBVA poslarından ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 50 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL bonus kazanın. 
 

Kampanya 16 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında geçerlidir. 
 
Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 40 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır. 


 
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. 
 
Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 40 TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 50 TL bonus kazanabilir. 
 
Kazanılan bonus, 7-15 Ocak 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 
 
15 Ocak sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 7-15 Ocak 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır. 
 
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , diğer banka Bonus kartları (ING Bonus Business ve TEB Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. Paracard, ING Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir. 
 
Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz. 
 
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir. 
 
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. 
 
Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, 
 
ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. 
 
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Total istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
 
daha fazla detay total istasyonları garanti bonuscard web sitesi bonus mobil uygulamasında

Hiç yorum yok