Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Cam Tavanlı Dizel Otomatik Qashqai’lerde %0 Faiz Avantajı

Japon otomotiv devi Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Ekim ayı boyunca fırsatlar sunmaya devam ediyor.     Nissan, Qashqai ve Micra sahi...

Japon otomotiv devi Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Ekim ayı boyunca fırsatlar sunmaya devam ediyor.

 
 
Nissan, Qashqai ve Micra sahibi olmak isteyenler için 75 bin TL’ye varan kredi tutarındaki fırsatları Ekim kampanyasına taşıdı. Kampanya, cam tavanlı dizel otomatik Qashqai’lerde %0 Faiz avantajıyla dikkat çekiyor. 


 
Eylül ayını segmentinde lider tamamlayan Qashqai modelinin en çok tercih edilen cam tavanlı dizel otomatik versiyonda 75 bin liraya %0 faiz imkânı sunulurken, diğer versiyonlar 11.295 TL’ye varan fiyat avantajları ile tüketicilerle buluşuyor. 
 
Niskasko veya uzatılmış garanti alımlarında geçerli %0 faiz avantajı, Ekim ayı itibarı ile sınırlı sayıda piyasaya sunulan UEFA Champions League Özel Versiyonu alımlarında da geçerli olacak. 
 
Kampanya ile ayrıca, şehrin temposuna yüksek teknolojisi ve yenilenen tasarımıyla heyecan katan Nissan Micra için 50.000 TL’ye 12 ay boyunca %0,59 faiz avantajı sunuluyor. 
 
Nissan tutkunları sıfır araç heyecanını Nissan konforuyla Ekim ayında da yaşayacak. Nissan'ın son dönemde hayata geçirdiği yeni dijital hizmetleri kapsamında, kampanya ile ilgili bilgi almak ve Sizi Görüntülü Arayalım Servisinden fayd alanmak için https://www.nissan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok