Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Continental lastik alana 400 TL indirim fırsatı

Bağımsız lastik testlerinin şampiyonu Continental yola çıkana arka çıkmaya devam ediyor Continental, Binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda...

Bağımsız lastik testlerinin şampiyonu Continental yola çıkana arka çıkmaya devam ediyor

Continental, Binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda geçerli indirim kampanyasıyla yola çıkanlara arka çıkmaya devam ediyor. 1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ayrıca sürücücüleri, Bonus’a özel 8 taksit fırsatı bekliyor.

Teknolojiyi lastiklerine kodlayan Continental Yaz, Kış ve Dört Mevsim Binek, 4x4 ve SUV lastik grubunda 500 TL’ye varan yeni indirim kampanyasıyla sürücülerin yanında olmaya devam ediyor. 


Continental'den binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerine özel indirim...


1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Continental marka 16 ve 17 inç binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerinde en az 2 adet lastik alımında 200 TL, 4 adet lastik alımında ise 400 TL indirim sunulurken, sürücüler 18 inç ve üzeri binek, 4x4 ve SUV grubunda en az 2 adet lastik alımında 250 TL, 4 adet lastik alımında da 500 TL indirim fırsatını yakalıyor.Bonus’a özel 8 taksit fırsatı Sürücüler indirim kampanyalarından yararlanmanın yanı sıra aynı zamanda lastiklerini Bonus’a özel 8 taksit fırsatıyla satın alabiliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgiye https://www.continental-lastikleri.com.tr adresinden ya da 444 8 258 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor. Bonus’a özel taksit avantajı içinse www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr’yi’den bilgi alınabiliyor.

Hiç yorum yok