Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai Kona’ya Yeni Bir Donanım Seviyesi Daha eklendi

Hyundai Assan, popüler B-SUV modeli KONA’ya yeni bir donanım seviyesi daha hazırladı.  Sadece dizel motorla satılan yeni versiyon, g...

Hyundai Assan, popüler B-SUV modeli KONA’ya yeni bir donanım seviyesi daha hazırladı. 


Sadece dizel motorla satılan yeni versiyon, giriş ile en üst donanım seviyesi arasında yer alıyor. 

Smart adı verilen donanım paketi, kullanıcısına konfor ve multimedya odaklı üst düzey keyif veriyor. Hyundai Assan, B-SUV segmentindeki temsilcisi KONA için yeni bir donanım seviyesi daha geliştirdi. 


Temmuz ayının ikinci yarısında satışa sunulan “SMART” adlı donanım seviyesi, şehir içi ve uzun yolculuklarda kullanıcısına üst düzey konfor vaad eden birçok özellik sunuyor. 

Satışa çıktığı ilk günden bu yana gerek tasarımı gerekse güçlü motor seçenekleri ile segmentinin fark yaratan SUV’si haline gelen KONA, yeni SMART donanım paketi ile özellikle fiyat-performans odaklı müşterilerin çekim merkezi haline gelecek. 

Yeni donanım seviyesi SMART ile tazelenen KONA’nın 18 inç alüminyum alaşımlı jantları, elektrikli açılabilir cam tavanı ve 7 inç Multimedya Eğlence & Sesli Kontrol Sistemi (Bluetooth) ilk göze çarpan özellikleri olarak öne çıkıyor. 

Hyundai KONA SMART’da sunulan arka park sensörü, arka görüş kamerası ve arka kol dayama gibi özellikler de giriş seviyesine eklenen donanımlar olarak sıralanıyor. 

Hyundai KONA SMART, şimdilik sadece 1.6 lt dizel motor ve 7 ileri DCT şanzımanla satın alınabiliyor. 


Hyundai’nin yeni geliştirilen Smartstream 1.6 litre dizel motoru, sürtünme oranındaki önemli bir düşüş ile oldukça verimli bir turboşarj performansı da sunuyor. 


Genel olarak, motorun yapısı hafif malzemeler uygulanarak optimize ediliyor. Bu da önemli bir ağırlık azalması ve daha düşük motor gürültüsü anlamına geliyor. Rakiplerine göre daha sessiz ve daha düşük titreşim seviyesine sahip KONA, böylelikle bir dizel motordan daha çok benzinli modelleri anımsatıyor.


Hiç yorum yok