Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Suzuki Motosikletlerinde Haziran Avantajları!

Yaza Suzuki Burgman’la Giriş Yapmak İsteyenlere Özel Fırsat! Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, Haziran ayında en cazip alım ...

Yaza Suzuki Burgman’la Giriş Yapmak İsteyenlere Özel Fırsat! Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, Haziran ayında en cazip alım seçeneklerini yeni bir Suzuki sahibi olmak isteyenler için sunuyor. 


Bu kapsamda Suzuki motosiklet modellerinde; 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor. 

Şehrin ve yazın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlerin tercihi Suzuki Burgman 200 modeli ise 19 Haziran’a kadar sınırlı sayıda 33 bin 900 TL’den başlayan nakit fiyatıyla satışa sunuluyor. Suzuki, Haziran ayında motosiklet tutkunlarına en avantajlı kampanyaları sunmaya devam ediyor. Yaz aylarıyla birlikte yeni bir Suzuki motosiklet sahibi olmak isteyenlere 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanını sunuyor.

Şehir hayatını iki teker üstünde özgürce yaşamak isteyenlerin gözdesi Burgman 200 modeli ise 19 Haziran’a kadar sınırlı sayıda 33 bin 900 TL’den başlayan avantajlı nakit fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor. 

Suzuki Burgman 200, çok fonksiyonlu göstergeleri, ergonomik sürüş pozisyonu, ön ve arka disk frenleri, opsiyonel ABS seçeneği, geniş sele altı saklama bölgesi, düşük yakıt tüketimi ve iki farklı renk seçeneğiyle motosiklet severlerle buluşuyor.

Hiç yorum yok