Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz'de Yakıtınızı Paycell ile %3 Avantajlı Alın

Yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell, Aytemiz ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerin araçlarından inmeden ödeme yapabilmelerine...

Yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell, Aytemiz ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerin araçlarından inmeden ödeme yapabilmelerine olanak sağlıyor. 


Ayrıca Paycell kullanıcılarına yüzde 3’lük avantaj var. Paycell’in rahat ve güvenli yeni nesil ödeme çözümleri yaygınlaşmaya devam ediyor. “Banka değil kanka” sloganıyla müşterileriyle buluşan, gıdadan perakendeye çok sayıda sektörü dijitalleştirerek ekosisteme dahil eden Paycell, güvenli ve gelişmiş teknolojik altyapısını kullanması için Aytemiz ile anlaştı. 

Bu yeni iş birliği sayesinde Aytemiz, akaryakıt ödemelerinde Paycell kullanıcılarına da kolaylık sunmaya başladı. Artık, Aytemiz mobil uygulamasından, Paycell’e kayıtlı kartlarla bakiye yükleyerek, araçtan inmeden ödeme yapmak mümkün. 

Aytemiz istasyonlarında Paycell ile ödeme yapacak müşterilere özel bir de kampanya başlatıldı. Aytemiz mobil uygulaması üzerinden Paycell’le ödeme yapan müşteriler yüzde 3 avantajlı fiyattan faydalanabilecek. 

Kampanya koşulları: 31.12.2020 (Saat:23:59) tarihine kadar, Aytemiz mobil uygulaması üzerinden yapılacak akaryakıt alımlarında müşterilerimiz, Aytemiz'in EPDK'ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden %3 avantajlı yakıt alımı yapılabilecektir. 

Ödeme işlemleri sırasında Paycell hesabını kullanan müşteriler de %3 avantajdan yararlanabilecektir. Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri ile istasyon litre satış fiyatına uygulanacak %3 avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak istasyondaki fiyat geçerli olacaktır. 

Uygulanan güncel pompa fiyatlarına www.aytemiz.com.tr'den ulaşılabilir. Kampanyadan sadece Aytemiz mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alışverişleri için yararlanılabilir. 

LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Her Aytemiz Kart sahibi, kampanyadan günde sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanya Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir. 

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Self Servis, Araç Yakıt Tanıma Sistemi,Aytemiz indirim ve Aytemiz Club kartlar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Aytemiz mobil uygulaması üzerinden yapacakları yakıt alımlarında "Paycell ile Öde" opsiyonunu seçmeleri yeterlidir.Avantajdan yararlanmak için başka bir işlem veya kayıt olmasına gerek bulunmamaktadır.

Hiç yorum yok