Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Jeep Macerayı Ertelemeyin Diye Faizi Sıfırlıyor ve Ödemeleri Erteliyor

Jeep Compass, Sıfır Faiz Avantajıyla Yeni Sahiplerini Bekliyor! Jeep, Mayıs ayında faizleri sıfırlarken, ödemeleri 3 ay erteliyor.  ...

Jeep Compass, Sıfır Faiz Avantajıyla Yeni Sahiplerini Bekliyor! Jeep, Mayıs ayında faizleri sıfırlarken, ödemeleri 3 ay erteliyor. 


Ay sonuna dek geçerli olacak kampanya kapsamında, Compass modellerine özel 100 bin TL için 15 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor. Üstelik Jeep’in sunduğu ayrıcalıklı kampanyada, kredi ödemeleri tam 3 ay sonra başlıyor. Kredi kampanyasını tercih etmeyenler ise, 10 bin TL nakit indirim kampanyasından yararlanabiliyor. 


Özgürlük, tutku ve macera severlerin ortak noktası Jeep, Mayıs ayında Compass modeli için ayrıcalıklı bir kampanya sunuyor. Kampanya doğrultusunda, Jeep Compass modellerinde 100 bin TL için 15 ay vadeli sıfır faizli ve 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuluyor. 

Kredi kampanyasını tercih etmeyen otomobil severler ise, 10 bin TL nakit indirimi kampanyasından yararlanabiliyor. Jeep’in özgün tasarımını teknolojiyle birleştiren Compass Limited modelleri, 

Apple CarPlay Destekli 8,4” UConnect Multimedya Sistemi, ısıtmalı koltuklar ve direksiyon, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, geri görüş kamerası, elektrikli bagaj kapağı gibi teknolojik özellikler ve 18" alaşımlı jantlarıyla satışa sunuluyor.

Jeep Compass’ta ayrıca buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, pasif giriş / anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözü gibi fark yaratan özellikler yer alıyor.

Hiç yorum yok