Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel şimdi al eylülde öde kampanyası

Alman otomobil devi Opel, Nisan ayında Opel sahibi olmak isteyen müşterilerine taksit ödemelerine Eylül ayında başlama ayrıcalığı sunuyor. ...

Alman otomobil devi Opel, Nisan ayında Opel sahibi olmak isteyen müşterilerine taksit ödemelerine Eylül ayında başlama ayrıcalığı sunuyor. Opel severler, tüm Opel modellerinde geçerli olan kampanya sayesinde ilk taksit ödemelerini 4 ay erteliyor ya da Opel’in seçili modellerinde nakit indirim opsiyonundan faydalanıyorlar. 


Mart ayı itibarı ile Opel Yetkili Satıcılarında yerini alan dinamik, sportif ve teknolojik yeni nesil Opel Corsa Nisan ayına özel 116.900TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. 

Opel’in efsane modeli altıncı nesil Corsa; 60.000TL’ye, 20 ay boyunca, %0,99’luk kredi seçenekleri ile müşterilerini bekliyor. 


Yeni Opel Corsa, segmentinde ilk defa sunulan sekiz vitesli otomatik şanzıman, IntelliLux LED® Matrix farlar, modern sürüş destek sistemleri ve tamamen yenilenmiş olan tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. 

Daha satışa sunulmasının ilk ayında severlerinin Yeni Corsa’ya gösterdiği ilgi gerçekten takdire şayan. 

Opel, yenilenen ve segmentinde iddasını kanıtlamış motor ve şanzıman seçenekleri ile büyük ilgi gören Astra HB modelinde de 120.000TL’ye, 20 ay boyunca, %0,99 faiz seçeneği sunuyor. Finansman kampanyası tercih edilmediğinde ise lansman dönemi boyunca Astra HB modeline 158.400TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor. 

Alman otomobil üreticisi; amiral gemisi Insignia için Nisan ayında, 120.000TL’ye, 20 ay, %0,99 faiz seçeneğini sunuyor. 

IntelliLux LED® Matrix Farları ile üstün aydınlatma özelliğine sahip Insignia Excellence modeline ise 270.200TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. 

Opel’in SUV modellerinden Crossland X ise 163.100TL’den başlayan fiyatlar ve 90.000TL’ye, 20 ay boyunca, %0,99 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor. 

Opel, Grandland X SUV modelinde ise 198.800TL’den başlayan fiyatlar ve Essentia versiyonu hariç diğer tüm versiyonlarında 90.000TL, 20 ay, %0,99 faizli kredi seçeneği ile iddialı bir finansman kampanyası mevcut. 

Opel, müşterilerine sunduğu görüntülü görüşme, e-randevu ve mesafeli satış gibi yeni çözümlerle müşterilerinin daima yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor ve Nisan ayına özel kampanyalarını keşfetmeleri için, tüm müşterilerilerini online hizmetler aracılığı ile Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret etmeye çağırıyor.

Hiç yorum yok