Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kia bahar kampanyası başladı

KIA, mart ayına özel hazırladığı kampanyalarıyla ayakları yerden kesmeye devam ediyor.  Tasarımı, performansı, kalitesiyle benzer...

KIA, mart ayına özel hazırladığı kampanyalarıyla ayakları yerden kesmeye devam ediyor. 


Tasarımı, performansı, kalitesiyle benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Sportage, 70.000TL’ye 18 ay yüzde 0,49 faiz avantajı ile yetkili satış noktalarında yeni sahiplerini bekliyor. 

KIA ayrıca; Picanto, Rio, Stonic ve Ceed modellerini 30 bin TL’ye 15 ay yüzde 0,49 faiz fırsatıyla otomobil severlerle buluştururken, XCeed’de ise 50.000TL’ye 12 ay yüzde 0.49 faiz avantajı sunuyor. KOBİ’lerin tercihi 2020 model Bongo ise 40 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizle ticarette fark yaratmak isteyenleri bekliyor. 

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren KIA, mart ayına özel hazırladığı kampanyalarla otomobil severleri yetkili satış noktalarına davet ediyor. Kampanyalar çerçevesinde Sportage, Ceed, Stonic, Rio, Picanto ve Bongo avantajlı fırsat ve modelleri ile tüketicilerin ayaklarını yerden kesiyor. 

 Sportage’da büyük avantaj 
KIA’nın amiral modeli olan Sportage, mart ayına özel olarak 70 bin TL’ye, 18 ay yüzde 0,49 faiz fırsatıyla KIA yetkili satış noktalarında yeni sahiplerini bekliyor. 136 beygirlik güç üreten 1.6 litrelik dizel motora sahip ve otomatik şanzımana sahip olan Sportage, iç ve dış tasarımı, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş donanım özellikleriyle de fark yaratıyor.  

Yeni XCeed’de yüzde 0.49 faiz fırsatı 
 Geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha kompakt ve sportif çizgilere sahip XCeed, 50.000 TL‘ye 12 ay yüzde 0.49 faiz kampanyası ile otomobil severler için çekici bir alternatif sunuyor. Ceed ailesine katılan Yeni XCeed, tasarımı ve çizgileriyle kompakt ailenin SUV ihtiyacına da cevap veriyor.

Yeni XCeed; 12,3 inç büyüklüğündeki dijital gösterge paneli, 10.25 inçlik yüksek çözünürlüklü multimedya ekranı, standart sunulan yan deri koltukları, panoramik sunroof’u, yüksek teknolojiye sahip LED ön farları, 3D arka LED farları ve sınıfının üstünde donanım özelliklerini bir arada sunuyor. 

 30 bin TL’ye yüzde 0.49 faiz avantajı 
Mart ayını kampanyalarla karşılayan KIA; Picanto, Rio, Stonic ve Ceed modellerinde de özel fırsatlar sunuyor. 

B SUV segmentinde dikkat çeken Stonic, dinamik tasarımı ve boyutlarıyla sınıfının önde gelen araçlarından olan Rio, A segmentinde tasarımı, sınıfının üstünde iç hacmi, otomatik şanzıman seçeneğiyle dikkat çeken Picanto, C hatchback segmentinin güçlü modelleri arasında yer alan ve Avrupalı sürücüler için Avrupa’da üretilen Ceed, 30 bin TL’ye 15 ay yüzde 0,49 faiz fırsatıyla yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor. 

KIA ayrıca, geniş yükleme kapasitesi ve kolay hareket kabiliyetiyle ticarette fark yaratmak isteyen KOBİ’lerin tercihi olan 2020 model Bongo’da da 40 bin TL’ye sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Hiç yorum yok