Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW Group Geleceğin Elektromobilite Vizyonunu Consumer Electronics Show (CES) 2020’de Sergiliyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Las Vegas’ta devam eden Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) BMW i3 Urban Suite modeli...

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Las Vegas’ta devam eden Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) BMW i3 Urban Suite modeliyle geleceğin şehir içi ulaşım ihtiyaçlarına yönelik yaklaşımını ortaya koyuyor. 
Yeni nesil şehir ulaşım ihtiyaçlarını anlamanın ötesinde onlara yanıtlar bulma hedefiyle çalışmalarını sürdüren BMW CES 2020’de #ChangeYourPerspective mottosuyla yer alıyor. 

 CES’in bu yılki yıldızı BMW i3 Urban Suite 

Geçtiğimiz 7 yıl boyunca elektrikli mobilite alanında sürdürülebilirlik, akıllı bağlantı ve sürüş keyfi özellikleriyle şehir hayatında ikonik bir rol oynayan BMW i3, Premium kompakt segmentte dünyanın en çok satan elektrikli otomobili olmuştu. 

BMW Group şimdi de tamamıyla araç içi yolcunun ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilen BMW i3 Urban Suite ile ezberleri bozuyor. 

Sürücü koltuğu ve gösterge paneli hariç tam bir dönüşüm geçiren standart BMW i3, içinde iyi zaman geçirme hissi uyandıran davetkar, aynı zamanda yolcunun tercihine göre rahatlık, eğlence ya da çalışma imkanı sunan geniş bir iç mekana kavuştu. 

Bunu başarmak için arka mekanda geniş bir koltuk, ayak dayama platformu, tavandan aşağıya uzanan elektronik ekran ve kişisel ses bölgesi gibi pek çok değişime sahne olan BMW i3 Urban Suite, yolcusuna adeta bir butik hotel rahatlığı sunuyor.  


BMW i3 Urban Suite Sürdürülebilirlikte de Eşik Atlıyor 

BMW Group’un sürüdürülebilir mobilite taahhüdünü bir adım daha ileri taşıyan BMW i3 Urban Suite bütüncül bir yaklaşımla malzeme ve üretim süreçlerinin belirlenmesinde gösterilen hassasiyetten ve güç aktarım organlarının yerel sıfır emisyon üretmesine kadar tüm aşamalarda kaynakların sorumlu kullanımını destekliyor. 

BMW i3 Urban Suite’de kullanılan tüm kumaş ve paspas yüzeyler tekrar tekrar geri dönüştürülebilen malzemeden üretiliyor.

Hiç yorum yok