Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tekzen'den alışverişe petrol ofisinde 20 TL yakıt hediye

06 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Tekzen mağazalarından yapılacak tek seferdeki 300 TL ve üzeri alışverişlere PETROL OFİSİ istasyonlar...

06 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Tekzen mağazalarından yapılacak tek seferdeki 300 TL ve üzeri alışverişlere PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında kullanılmak üzere 20 TL akaryakıt hediye! 
Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, www.tekzen.com.tr'den yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

 Kampanya kapsamında, Tekzen mağazalarından yapacak tek seferdeki 300 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL (2000 Positive Puan) değerinde değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt*(akaryakıt/otogaz) kartı kazanılabilir. 

 Kampanyaya Petrol Ofisi web sitesinden katılmak zorunludur. Müşterinin www.petrolofisi.com.tr üzerinde açılacak özel kampanya sayfası'na Adını, Soyadını,GSM ,Plaka ve Tekzen tarafından verilen kampanya katılım kodunun girilmesi gerekmektedir. 

Kampanyaya katılan müşterilerin Positive Card'ına yoksa GSM numarasına 20 TL değerinde yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir. Positive Card'ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. 

Positive Card'ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627'ye kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ. 

 Petrol Ofisi hediye yakıt* (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt*(akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerlidir. Nakde çevrilemez ve market harcamasında kullanılamaz. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. 

Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Bu kampanya Tekzen ve Petrol Ofisi'nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 

Kampanyadan kampanya boyunca her müşteri sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya 1 cep telefonu nosu ile sadece 1 kez katılım sağlayabilir. 

Kampanya başarılı katılımı 7.250 kişi ile sınırlıdır. Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir. Yüklenen puanların son kullanım tarihi 10 Ocak 2020'dir. 10 Ocak 2020 tarihinde kullanılmayan puanlar silinecektir.

Hiç yorum yok