Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Skoda servisleri Ödüle Doymuyor

Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto, Satış Sonrası Servis Hizmetlerinde yaptığı yenilikçi çalışmalarla ödüllere layık görüldü.  ...

Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto, Satış Sonrası Servis Hizmetlerinde yaptığı yenilikçi çalışmalarla ödüllere layık görüldü. Yüce Auto A.Ş. Yetkili Servisleri, müşteri memnuniyetinde “Satış sonrası Servisten de Fazlası” mottosu ile beraber gerçekleştirdiği çalışmaları, “En İyi Teknik Performans göstergeleri” alanında dünya ikinciliği ödülünü kazandı. 

Servis Teknik Performans göstergelerinin (STLI) değerlendirildiği kategoride Yüce Auto adına ödülü 22 Kasım Almanya’da Sinsheim Teknik Müzesinde düzenlenen törende Serhat Artun teslim aldı.  

Son 5 Yılda 5 Ödül 
Yüce Auto Skoda, 2014 yılında Servis Teknik Performans göstergeleri kategorisinde “En fazla gelişim gösteren ülke” ödülünün ardından, 2015 yılında aynı alanda ikinci, Satış sonrası hizmetler alanında ise yılın distribütörü seçilerek ödüllendirilmişti. 

2016 yılında üçüncülüğü elde ederken 2017 yılında ise “En iyi teknik performans ödülü”nün sahibi olmuştu. 2018 yılı sonuçlarında da Yüce Auto geleneği bozmayarak bir kez daha aday gösterilerek dünya ikinciliğini elde etti.  

Yüce Auto 
* Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto bir Doğuş Otomotiv ortaklığıdır. 
* Orhan Yüce tarafından kurulan Yüce Grubu, otomotiv sektöründe 60 yılı aşan bir geçmişe sahiptir. 
* Otomobil Distribütörleri Derneği’nin de kurucusu olan Orhan Yüce, aynı zamanda derneğin 2010 yılına kadar “Onursal Başkan”lığını da yapmıştır. 
* Yüce Auto, ISO 9001 ve VW Grup TÜV kalite yönetimi sertifikalarına sahiptir. 
* Yüce Auto A.Ş. Türkiye genelinde 40 Yetkili Satış & Servis, 2 Yetkili Satıcı, 3 Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış Noktası ile hizmet vermektedir. 
* 2018 yılında 21 bin 340 araç teslim eden Yüce Auto, bu adetle %4.4 pazar payı elde etmiştir.

Hiç yorum yok