Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Pamukkale indirim günleri başladı

Kampanya 2 Aralık 2019 - 29 Aralık 2019 Saat 12:00 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya belirli gün ve seferlerde sınırlı...

Kampanya 2 Aralık 2019 - 29 Aralık 2019 Saat 12:00 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya belirli gün ve seferlerde sınırlı koltuk sayısında uygulanmaktadır. Kampanyalı fiyatlar ile satın alınan biletler iptal edilebilir, açık bilete dönüştürülemez ya da farklı bir sefere taşınamaz. 

Online işlemler ve çağrı merkezi aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi yine online işlemler, çağrı merkezi ve tüm şubelerimizden gerçekleştirilebilir. 

Şube aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi ise sadece şubelerden ve fatura niteliğindeki ilgili biletin yolcu bilet nüshasının ibrazı ile yapılabilmektedir. 

Pamukkale Turizm kampanyanın tarih ve süresini, kampanyanın uygulanacağı seferler ve diğer konularda yolculara bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Kampanya dahilinde satın alınan biletler “Pamukpuan” kazandırmaya devam eder. “Pamukpuan” kullanılarak satın alınan biletlerde ise fiyatlar indirimsiz “Liste Fiyatları” üzerinden olacaktır. 

Kampanya ile satın alınan biletler başka kampanya ya da indirim uygulamaları ile birleştirilemez. 8- Kampanya bazı güzergahlarda geçerli değildir.

Hiç yorum yok