Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel, Aralık’ta Sizi Otomobil Sahibi Yapmaya Kararlı

Alman otomobil üreticisi Opel ; amiral gemisi Insignia ve Astra HB modellerinde, Aralık ayında, 120 bin TL’ye, 12 ay, %0 faiz seçeneği sun...

Alman otomobil üreticisi Opel; amiral gemisi Insignia ve Astra HB modellerinde, Aralık ayında, 120 bin TL’ye, 12 ay, %0 faiz seçeneği sunuyor. Insignia modeline takas desteği ile 199 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla, Astra HB modeline ise anahtar teslimde 14 bin 100 TL’ye varan indirimlerle 132 bin 200 TL’den sahip olunabiliyor. 

Kullanıcısının hem özel hem de iş hayatında tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Combo modelinde ise, Aralık ayına özel indirimlere ek olarak, 100 bin TL’ye, 12 Ay, %0 faize varan kredi olanakları sunuluyor. 

 Opel Combo’da sunulan showroom'a özel indirimler ve takas desteğinin yanı sıra, PSA Finans ayrıcalığı ile araç tutarının %100'üne kadar kredi imkanı olanağı da mevcut. 

Opel, Combo modelinde 109 bin 110 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine Opel showroom’larında oldukça iddialı koşullar sunuyor.

Opel’in SUV modelleri Grandland X ve CrosslandX’te de Aralık ayına özel 100 bin TL’ye, 12 Ay, %0 faizli kredi ile iddialı bir finansman seçeneği sunuluyor. 

Opel, Grandland X modelini showroom'a özel indirimler ve takas desteği ile 173 bin TL’den, Crossland X modelini ise anahtar teslimde 12 bin 300 TL’ye varan indirimler ile 137 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Alman otomobil üreticisi Opel, aracını yenilemek isteyen müşterilerini de unutmuyor. 

Aralık ayına özel kampanyalarına ek olarak birçok modelinde sunduğu takas desteği fırsatı ile her daim müşterilerinin yanında olmaya devam ettiğini kanıtlıyor. 

Marka, Aralık ayında amiral gemisi Insignia modelinin seçili versiyonlarında 5 bin 200 TL’ye varan, Opel Combo’da 2 bin TL’ye varan, Grandland X’in seçili modellerinde de 4 bin 200 TL’ye varan takas desteği fırsatını müşterileri ile buluşturuyor.

Hiç yorum yok