Translate

Rolls-Royce Motor Cars ile Brothers özel bir iş birliğine imza attı

Hayattan zevk almayı bilen, başarıları ile göz önünde olan centilmenleri, kardeşlik bağıyla bir araya getiren Brothers ile “Inspiration Everywhere” mottosundan ilham alarak kişiye özel üretim ile hayalleri gerçeğe dönüştürenprestij ve lüksün simgesi Rolls-Royce, benzersiz bir iş birliğine imza attı.
Birlikte çıkılan bu yolculuğun ilk adımı, her biri kendi alanında başarılarıyla ilham veren, Halit Ergenç, Zerrin Tekindor, Mirgün Cabas, Teoman Hünal, Zuhal Şeker ve Seçkin Pirim’den oluşan efsane ekibin,haziran ayında Rolls-Royce’un Goodwood Güney İngiltere’deki evinde bir araya gelmesi oldu. 

Rolls-Royce’un bugüne kadar ürettiği en hızlı ve tarihindeki en güçlü sürüş deneyimini sunan Wraith modelini ünlü isimler, boş bir tuval gibi kullanarak Brothers’ın kardeşlik, centilmenlik, cömertlik değerleriniRolls Royce’un tasarımcılarıyla birlikte tasarıma yansıttılar. 

Centilmen ve cömert duruşun, asalet ve zarafet ile buluştuğu Brothers X Rolls-Royce Motor Cars birlikteliğinden doğan özel tasarım Wraith, 7 Kasım tarihinde Tersane İstanbul’da gerçekleştirilen özel bir gecede, seçkin davetlilere lanse edildi.  

Centilmenlik prestijle buluştu 
 Brothers’ın İskoçya’da doğan iki asrı aşkın centilmenlik mirasını, her bir aracı, kişiselleştirilmiş zevklerle ve kullanıcının yaşam tarzından ilham alarak tasarlayan Rolls- Royce Motor Cars ve Brothers, bu iş birliği ile parmak izi kadar benzersiz bir tasarıma imza attı. 

Bespoke Brothers X Rolls-Royce Motor Cars modelinde, dış tasarımda kullanılan kişiselleştirilmiş özel bordo renk,iç dizaynda viskinin amber renginden esinlenen koyu baharat rengi ile muhteşem bir uyum sergiliyor. 

Koltuk başlarında ve kapı eşiklerinde yer alan Brothers sembolü gibi özel dokunuşlar ve vizyonuyla var olanın ötesine geçme ilkesine sahip Rolls-Royce geleneklerini takip eden özenle düşünülmüş detaylar ise tasarımın ruhunu oluşturuyor. 

Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alan ve başarının tadının paylaşarak çıktığını bilen Brothers’ın centilmenliği ile dünyanın en iyi otomobil markası olan Rolls-Royce’un ayrıcalıklı özgünlüğü ve benzersizliğiBespoke BrothersXRolls-Royce Motor Cars modelinde bu kez bambaşka bir bütünsellikle hayat buluyor.  

Brothers Hakkında:  
Brothers üyeleri ilhamlarını İskoçya’nın kültüründen alan, cömertlikleri ve centilmenlikleri ile bilinen efsane karakterlerden alıyor. Bugün de kendi var oldukları dönem içinde profesyonel yaşamlarındaki başarıları, hobileri, zevkleri ve yaşam tarzları ile çevrelerine ilham veriyorlar. 

Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alıyor ve başarılarının tadının paylaşarak çıktığını biliyorlar. Brother’lar, sahip oldukları kardeşliğin onları her zaman daha farklıya ve daha iyiye yönlendirdiği misyonuyla hareket ediyorlar. 

 Rolls-Royce Motor Cars IstanbulHakkında: 
Türkiye'deki tek yetkili satıcı olan Royal Motors, 2014'ten beri Rolls-Royce Motor Cars'ı temsil ediyor. Royal Motors, bir aile işletmesidir ve 1982'de kurulmuştur. 

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul'un showroomu, Kuruçeşme Marina'nın arkasında, Kuruçeşme Caddesi'nde yer almaktadır. Rolls-Royce’un Bespoke Programı tamamen ayrıcalık ve özgünlükten oluşur. 

Bu açıdan bakıldığında Rolls-Royce, müşterilerin zevklerinden, yaşam tarzlarından ve işlerinden ilham alınan kişisel dokunuşlarının aktarılacağı boş bir tuvale benzetilebilir. 

Ismarlama, müşterinin isminin başharflerinin işlendiği bir koltuk başlığı ya da benzersiz renk ve özelliklere eklenmiş herhangi bir şey olabilir, bu anlamda seçenekler 44.000 dış renkten, piknik setlerine kadar tek sınır müşterinin hayal gücü olacak şekilde çeşitlenebilir.

Hiç yorum yokBlogger tarafından desteklenmektedir.