Translate

Opel 120.Yıla Özel 12 ay sıfır faiz fırsatı

Alman otomobil üreticisi Opel, Kasım ayı boyunca başta Astra HB, Insignia ve Combo olmak üzere tüm modellerinde cazip teklifler sunuyor. Opel; amiral gemisi Insignia ve Astra HB modellerini, Kasım ayı boyunca, markanın 120. yılına özel 120 bin TL’ye, 12 ay, %0 faiz seçeneğiyle sunuyor. 

opel kampanyası ndaTüm Opel severler, Kasım ayı boyunca Astra HB modeline 132 bin 200 TL’den, Insignia modeline ise 201 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler. 

Hem özel hem de iş hayatı için tasarlanan “Her günün kahramanı” Combo modeline ise 109 bin 110 TL’den başlayan fiyatlarla Opel showroomlarında sahip olmak mümkün. 

Kasım ayına özel indirimlere ek olarak, Combo’da, 100 bin TL’ye varan, %0 faizli kredi seçeneğinden yararlanabilecekler. 

Opel’in hayattan ilham alan SUV modelleri, Grandland X ve CrosslandX Kasım ayına özel 100 bin TL’ye, 12 Ay, %0 faizli cazip kredi seçeneği ile Opel severlere önemli bir fırsat sunuluyor. Opel, Grandland X modelini 173 bin TL’den, CrosslandX modelini ise 136 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. 

 Alman üretici Opel, Kasım kampanyalarına ek olarak birçok modelinde sunduğu takas desteği fırsatı ile araçlarını yenilemek isteyen müşterilerini de unutmuyor. 

Marka, Kasım ayına özel amiral gemisi Insignia modelinin seçili versiyonlarında 5 bin 200 TL’ye varan, “Her günün kahramanı” Combo’da 2 bin TL’ye varan, Grandland X’in seçili modellerinde ise 4 bin 200 TL’ye varan takas desteği fırsatını müşterileri ile buluşturuyor. 

Kasım ayına özel cazip finansman fırsatlarına ek olarak herkesi Opel Yetkili Satıcılarında sürpriz fiyat teklifleri de bekliyor.

Hiç yorum yokBlogger tarafından desteklenmektedir.