Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Opel Corsa autobest 2020 finalisti oldu

Yeni Opel Corsa “Best Buy Cars of Europe” ödüllerinde ilk beş finalistten biri oldu.  Pratik kullanım özellikleri ve dinamik ...

Yeni Opel Corsa “Best Buy Cars of Europe” ödüllerinde ilk beş finalistten biri oldu. 
Pratik kullanım özellikleri ve dinamik tasarımıyla yeni Opel Corsa tek yaşayanlar, çiftler ve aileler için ideal yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. 

Markanın elektrikliye geçiş sürecinin yansıması olarak yeni Opel Corsa altıncı nesilde ilk kez elektrikli olarak da sunuluyor. 


Alman otomobil üreticisi Opel’in küçük sınıftaki başarılı temsilcisi olan Corsa’nın yeni nesli “AUTOBEST 2020” finalistlerinden biri oldu. Opel’in küçük sınıftaki başarılı temsilcisi böylece pazara sunulan beş önemli modelden biri olarak finale kalmayı başardı. 

Kazanan Aralık ayı ortalarında açıklanacak. Yeni Opel Corsa kısa bir süre önce 2019 Frankfurt Otomobil Fuarında tüm dünyaya tanıtılmıştı. 

Opel’in küçük sınıftaki temsilcisi her zaman olduğu gibi pratiklik özellikleri ve dinamik tasarımı ile dikkat çekerken bir ilk gerçekleştiriyor ve içten yanmalı motorlar dışında ayrıca bir elektrikli versiyonla da yollara çıkıyor. 

Alman üretici Opel batarya-elektrikli Corsa-e ile elektrikliye geçiş sürecinde önemli bir kilometre taşına imza atıyor. 

Avrupa’nın 31 farklı ülkesinden gazetecilerden oluşan jüri, otomotiv dünyasının en seçkin ödüllerinden biri olan AUTOBEST için yeni modelleri test ediyor. Kazanan otomobil ise “Best Buy Car of Europe 2020” olarak ödüllendiriliyor. 

Uzmanlar araçları; fiyat, servis ağı, yedek parça bulunabilirliği ve kullanım esnekliği dışında aynı zamanda tasarım ve yeni teknolojiler olmak üzere farklı kategorilerde değerlendiriyor. Tüm bu kriterlere göre seçilen AUTOBEST galibi böylece Avrupalı müşterilerin çoğu için en iyi model olarak öne çıkıyor.

Hiç yorum yok