Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ayda 1020TL taksitle volkswagen Caddy Trendline Fırsatı

 Volkswagen Ticari Araç Eylül Ayında Auto Credit Fırsatı Volkswagen Ticari Araç, düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralık...

 Volkswagen Ticari Araç Eylül Ayında Auto Credit Fırsatı
Volkswagen Ticari Araç, düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan Auto Credit uygulamasını eylül ayında devreye aldı. 


Volkswagen Ticari Araç’ın Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit’le, kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabildikleri gibi, uygulamanın vdf’nin geri alım garantisi gibi avantajları da bulunuyor. 

Auto Credit kapsamında, Caddy Trendline modeli aylık 1020 TL, Caravelle Trendline modeli 2038 TL , Transporter City Van 1619 TL ve Amarok Highline modeli 3509 TL gibi başlangıç taksit tutarları ile satın alınabiliyor. 

 Tüm Volkswagen Ticari Araç modellerinde kredili alımlarda yüzde ‘1,29’ faiz Volkswagen Doğuş Finans (VDF) iş birliğiyle yapılan kredi kampanyası ile 48 aya kadar yüzde “1,29” faiz oranıyla istenilen Volkswagen Ticari Araç modeline sahip olunabiliyor. Kredi fırsatları 30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

Hiç yorum yok