Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

opel şimdi al sonbaharda öde

Alman otomobil üreticisi Opel, Temmuz ayı boyunca tüm modellerinde ödemesi sonbahara ertelenebilen % 0,99 faizli kredi ve ÖTV destekli özel...

Alman otomobil üreticisi Opel, Temmuz ayı boyunca tüm modellerinde ödemesi sonbahara ertelenebilen % 0,99 faizli kredi ve ÖTV destekli özel indirimler sunuyor.

Opel Temmuz boyunca tüm modellerinde % 0,99 faizli kredi imkanlarını sonbahara kadar taksit erteleme seçeneğiyle sağlıyor. 

Ayrıca marka, açıkladığı anahtar teslimde 17 bin 600 TL’ye varan ÖTV destekli indirimlerle Opel sahibi olma hayali kuran müşterilerine dikkat çekici teklifler sunuyor. 

Markanın yeni Combo modelinde PSA Finans ayrıcalığı ile araç tutarının % 100'üne kadar krediden faydalanılabiliyor. Akıllı sürüş yardımcıları, cam tavan ve 8 ileri otomatik vites gibi binek araç özelliklerine sahip Combo’da 45 bin TL’ye 15 ay, % 0,99 faizli kredi öne çıkıyor. 

Yeni Opel Combo’nun Temmuz ayına özel kampanyalı başlangıç fiyatı ise 121 bin 950 TL olarak açıklandı. Opel’in SUV modelleri, Grandland X, Crossland X ve Mokka X’te de 45 bin TL, 15 ay, % 0,99 faizli kredi seçeneği Opel’in bu ay için öne çıkan finansman kampanyalarından.

 Açıklanan özel ÖTV destekli, 15 bin 800 TL’ye varan indirimlerle birlikte Grandland X’te fiyatlar 185 bin TL’den, Crossland X’te 159 bin 100 TL’den, Mokka X’te ise 174 bin TL’den başlıyor. Corsa ve Astra Sedan modellerinde ise sonbahara ertelemeli kredi seçeneği 36 bin TL’ye 15 ay, % 0,99 faizle sunuluyor. 

Hurda teşviği ve ÖTV desteği ile Temmuz’da Opel sahibi olmak isteyen müşteriler için Corsa’da fiyatlar 83 bin 400 TL’den, Astra Sedan’da ise 95 bin 900 TL’den başlıyor. 


Marka, duyurduğu tüm kampanyalara ek olarak, opel.com.tr marka resmi sitesinde ve showroomlarında sınırlı sayıda fırsat araçları ve Temmuz ayına özel indirimlerin Opel severleri beklediğini de açıkladı.

Hiç yorum yok