Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mını’den May Fest’e Özel Ötv Avantajı Ve Takas Desteği Fırsatı

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için May Fest’e özel kaçırılmayacak ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatı sunuyor ...

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için May Fest’e özel kaçırılmayacak ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatı sunuyorMayıs ayı boyunca devam edecek MINIMayFest’te Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’na gelenler MINI Countryman, MINI 3 Kapı ve 5 Kapı modellerinde geçerli ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatından yararlanabiliyor. 

MINI 60. Yılını Kutluyor: MINI 60. Yıl Edition Şimdi Showroomlarda 

Mayıs ayı boyunca bahar coşkusunu showroomlarına taşıyan MINI, May Fest’e özelMINI 60. Yıl Edition modelini tutkunlarıyla buluşturuyor. 

60. yıla özel tasarlanan MINI 60. Yıl Edition modeline, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle Türkiye’de sadece 8 kişi sahip olabilecek. 

Yenilenen British Racing Greengövde rengi ile eşsiz bir görünüm kazanan MINI 60. Yıl Edition, 3 Kapı ve 5 Kapı olarak sınırlı sayıda üretiliyor. 

 60’lardan ilham alan görünümü ve hissi ile tekstil ürünleri, çantalar, valizler, kırtasiye malzemeleri, bardaklar ve çocuk koleksiyonunun yer aldığı MINI 60. Yıl Lifestyle Koleksiyonu da May Fest kapsamında MINI Showroom’larında yer alıyor. 

MINI Türkiye’nin stoğunda bulundurduğu tüm modellerin, fiyat, renk ve donanım seçeneklerine kadar bütün detaylarının görüntülenerek rezerve edilebildiği MINI Online Satış platformu onlinestore.mini adresinden May Fest’eözel avantajlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok