Translate

Volkswagen Golf 1.0L 115 PS Satışta

Volkswagen tarafından üretilen ve “2018 Uluslararası Yılın Motoru - International Engine of the Year” ödülünü kazanan en yeni ve en gelişmiş teknolojiye sahip 1.0 litre 115 PS motor seçeneğine sahip Golf modelleri satışa sunuldu. Yüksek teknoloji ve verimliliğe sahip bu motor, çevreci ve ekonomik olmasıyla öne çıkıyor. 

Volkswagen tarafından geliştirilen ödüllü 1,0 LT 115 PS güce sahip üç silindirli TSI motorlarla donatılmış olan Golf modelleri, Volkswagen showroomlarında yerini aldı. 


Daha önce 1,0 lt 110 PS’lik modelleriyle tüketicileriyle buluşan Golf’ün 1,0 TSI 115 PS’lik bu yeni versiyonu 7 ileri DSG otomatik şanzıman seçeneğiyle satışa sunuluyor. 

Otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan ve konusunda uzman otomotiv gazetecileri tarafından belirlenen “2018 Uluslararası Yılın Motoru-International Engine of theYear” ödülüne layık görülen 1,0 lt TSI 115 PS motor, kompakt, hafif ve yüksek verimli teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor.

Çevreye saygılı ve ekonomik 

115 PS güç üreten, dört yollu katalitik konvertörle birleştirilen motor aynı zamanda bir benzin partikül filtresi ile birlikte sunuluyor. 

Ayrıca, geliştirilmiş enjektör, yeni turbo ünitesi ve yenilikçi emisyon sistemi sayesinde son derece çevreci ve verimli bir motor elde edilmiş oluyor. 

Golf 1,0 TSI 115 PS motoru 200 Nmtork sağlarken, 100km’de ortalama 5,0 lt yakıt tüketimi ve 111gr/km emisyon salımı değerine sahip.

Hiç yorum yokBlogger tarafından desteklenmektedir.