Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW’nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörüolduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günükampanyası kapsamında,Mart ayında BMW sahibi olan kadın sü...

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörüolduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günükampanyası kapsamında,Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar. 

BOM Akademi’nin tecrübeli pilotları tarafından verilen Performans Sürüş Eğitimi’nde katılımcılar,teorikeğitimin ardından, BMW 3 Serisi otomobillerle pistte slalom, drift ve ani şerit değiştirme eğitimleri gibi ileri sürüş tekniklerini güvenli bir ortamda deneyimlediler.

BOM Akademi’nin profesyonel yarış pilotları eşliğinde eğlenceli ve eğitici bir deneyim yaşayankadın sürücüler, aynı zamanda unutamayacakları adrenalin dolu bir gün geçirdiler. 

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın sürücülere arzu ettikleri performanslı sürüş keyfini yaşatmak için bir kampanya başlattı. 

Kampanya kapsamında Mart ayında otomobil satın alan kadın sürücülere Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Akademi’nin düzenlediği Performans Sürüş Eğitimi’ni hediye etti.

Hiç yorum yok