Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Groupe PSA Türkiye, Mevcut Citroën Bayileriyle Yola Devam Edecek

Citroën markasının Türkiye’deki faaliyetlerini 4 Mart 2019 itibariyle yürütmeye başlayan Groupe PSA Türkiye, Citroën’in 28adet mevcut yetki...

Citroën markasının Türkiye’deki faaliyetlerini 4 Mart 2019 itibariyle yürütmeye başlayan Groupe PSA Türkiye, Citroën’in 28adet mevcut yetkili satıcısı ile yeni sözleşme imzaladı.
Groupe PSA Türkiye bünyesinde faaliyetlerine devam edecek olan Citroën markası, Türkiye’de 28 adet yetkili satıcı ve 34 adet satış noktasında temsil edilecek. 

Citroën satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerinin kesintisiz ve aksama olmaksızın devam edeceğini belirten Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille; Citroën markasını yıllardır bilen mevcut Citroën yetkili satıcıları ile yola devam edecek olmalarının bir avantaj olduğunun altını çizdi. 

Cornuaille; “Citroën markasını neredeyse çeyrek asırdır Türkiye’de temsil eden yetkili satıcıların başta da belirttiğimiz gibi neredeyse tamamına yakınıyla yolumuza devam ediyoruz. Markamızı Türkiye’de başarıyla temsil edeceğimizden hiç bir kuşkumuz yok”diye konuştu.  

Groupe PSA Hakkında 

Groupe PSA benzersiz otomotiv deneyimleri tasarlıyor ve her türlü müşteri beklentisini karşılayan mobilite çözümleri geliştirip sunuyor. 

Grubun; Peugeot, Citroën, DS, Opel ve Vauxhall olmak üzere beş otomobil markası bulunuyor. Free2Move markası altında çok çeşitli mobilite ve akıllı hizmetler sunuyor. 

“Push to Pass” stratejik planı, grubun “en üst düzeyde verimlilik seviyesine sahip global bir otomobil üreticisi ve müşteri ilişkilerini ömür boyu sürdüren lider bir mobilite sağlayıcısı olma” vizyonunun gerçekleştirilmesine yönelik ilk adımını temsil ediyor.

Otonom sürüş ve bağlanabilirlik özelliklerine sahip otomobiller konusunda öncü olan Groupe PSA, aynı zamanda Banque PSA Finance ile finansman alanında ve Faurecia aracılığıyla otomotiv ekipmanları alanında da faaliyet gösteriyor.

Hiç yorum yok