Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SsangYong Korando 2019 Cenevre de tanıtılacak

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli 4x4 uzmanı SsangYong’un, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde yollar...

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli 4x4 uzmanı SsangYong’un, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde yollarda olacak


C SUV segmenti Korando modeli Cenevre Motor Show öncesi gözler önüne serildi. SUV severlerin merakla beklediği dördüncü nesil SsangYong Korando modeli ile ilgili detaylar netleştikçe heyecan da artıyor. 

SsangYongKorando’nun dizaynı Rexton G4’ten etkilenirken, yan tasarım çizgileri ise geçtiğimiz yıl tanıtılan E-SIV konseptini akla getiriyor. 

Üç parçalısis farları,LED gündüz farları ile birlikte aydınlatma grubuyla bir bütünlük oluşturuyor. Aracın arka tarafında ise yeni bir tasarıma sahip stop lambaları kalın bir krom çıta ile birbirine bağlanıyor. 

2019 Korando’nuniç kabininde“Blaze Cockpit”adı verilen tasarım dili kullanılıyor. 

Yaşam alanında geniş ve büyük ekranlar kullanılmış. 10.25 inç boyutunda bilgi-eğlence ekranı konsolun merkezinde konumlanırken, sürücü tarafında 9 inçlik dijital gösterge paneline yer veriliyor. 

551 litre bagaj hacmi sunan Korando’da,kullanım kolaylığı sağlayan elektrikli bagaj kapağı da opsiyon olarak sunuluyor. 

Ayrıca Korando1.6 litre turbo dizel motor seçeneğiTivolimodeli gibi 115 beygir güç ve 300 Nm torküretecek, ayrıyeten 1.5 motor seçeneği de olacak. 

SsangYong’nun yeni nesil SUV aracı Korando daha dinamik tasarım ve son teknoloji donanım özellikleri ile C segmentinde rakipleri arasında söz sahibi olacağının sinyallerini veriyor. 


SsangYong Korando SUV’un akıllı adaptif hız sabitleme, bağımsızacil durum fren sistemi, şerit takip asistanı, sürücü dikkat uyarısı ve ileri çarpışma uyarısı gibi teknolojiler sunacak. 

Yeni Korando, dünya prömiyerini 2019 Cenevre Motor Show’da (Palexpo) 5 Mart Salı günü 4. Salonda gerçekleştirecek.

Hiç yorum yok