Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai SUV Ailesi, N Lineile Güçleniyor.

Hyundai’nin C-SUV segmentindeki başarılı modeli Tucson, N line donanımına kavuşuyor.  Farklı donanım ve görünüme sahip araç Hyundai’...

Hyundai’nin C-SUV segmentindeki başarılı modeli Tucson, N line donanımına kavuşuyor. 

Farklı donanım ve görünüme sahip araç Hyundai’nin ilk performans dokunuşlu SUV modeli.  Avrupa’nın hemen ardından Türkiye’de de satışa sunulması planlanıyor.

Hyundai’nin önemli başarılara imza atan modeli Tucson, daha önce açıklanan 48Volt’luk dizel hibrit versiyonunun ardından yepyeni ve dinamik bir versiyona daha kavuşuyor. 

Hyundai’nin motorsporlarında elde ettiği deneyimlerden esinlenerek hazırlanan N Line,donanımda yapılan sportif dokunuşlar haricinde, gövde ve kabin içindeki aksesuar değişiklikleriyle de dikkat çekiyor. 

Tasarımın ilk ipuçlarının verildiği görselleri yayımlanan Hyundai, Tucson N Line ile özellikle yüksek performans tutkunlarını hedefliyor. 


Markanın ilk performans görünümlü SUV modeli olan Tucson N Line’ın sadece bir başlangıç olduğu, daha sonra birçok başdöndüren modelin de geleceği planlanıyor. Tucson N Line, yılın ikinci çeyreğinde önce Avrupa’da, ardından da Türkiye’de satışa sunulacak.

Hiç yorum yok