Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota’dan Kaçırılmayacak Kampanya

Corolla 1.6 Life lansman fiyatına yakın bir fiyatla, Hilux ise KDV indirimi ile birlikte çok cazip fiyatlarla TOYOTA kasım kampanyasında … ...

Corolla 1.6 Life lansman fiyatına yakın bir fiyatla, Hilux ise KDV indirimi ile birlikte çok cazip fiyatlarla TOYOTA kasım kampanyasında… 


Diğer Toyota modellerinde de 19 bin TL’ye varan indirimler bulunuyor… Toyota’nın kasım kampanyası, yürürlüğe giren yeni ÖTV ve KDV düzenlemesiyle birlikte kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. 

Özellikle dünyanın en çok tercih edilen otomobili olarak erişilmesi güç bir rekorun sahibi olan Corolla’lar ve “durdurulamaz” kimliği ile her türlü yol şartlarının üstesinden başarıyla gelen Hilux’lar çok avantajlı fiyatlar ile kasım ayı kampanyasındaki yerini alıyor. 

Kasım kampanyasında ayrıca “0” faiz avantajı da yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sağlıyor. 

Corolla 1.6 Life Lansman Fiyatına Hurda teşviği ile birlikte ekim ayında 86 bin 900 TL’ye satışa sunulan Corolla 1.6 Life modeli yeni ÖTV düzenlemesi sonrasında 77 bin 200 TL’lik fiyatıyla aracın lansman fiyatına yakın bir fiyatla kampanyada öne çıkıyor. 


Yeni KDV düzenlemesiyle birlikte 2017 yılının en çok tercih edilen pick-up’ı olan Hilux modelinde ise yüzde 14’e varan fiyat avantajı sunuluyor. 

Buna ek olarak Hilux 4x2 Adventure MT modelinin anahtar teslim fiyatında 5 bin 250 TL'lik kampanya katkısı da bulunuyor. Tüm RAV4 Hybrid modellerindeki 15.000 TL’lik indirim de kasım kampanyasını benzersiz kılıyor. 

Kampanyada; Auris Hybrid 19 bin TL’ye, Auris 8.000 TL’ye, Yaris 4.500 TL’ye, Yaris Hybrid 6.900 TL’ye, C-HR 2.700 TL’ye ve Toyota C-HR Hybrid de 9.000 TL’ye

 “0” Faiz Avantajı 

Kasım ayı kampanyasında; 2018 model Auris, Auris Hybrid, Auris TS Hybrid, C-HR benzinli ve RAV4 Hybrid’lerde 24.000 TL’ye, 12 ay “0” faiz avantajı da yer alıyor. 2018 model Hilux, Corolla Benzinli, Yaris ve Yaris Hybrid’lerde de 34.000 TL’ye 12 ay “0” faiz imkanı bulunuyor. 

Yüzde 2.69’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın kasım kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da bulunuyor.

Hiç yorum yok