Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Peugeot Partner 2019 Uluslararası Yılın Vanı

Yeni Peugeot Partner, 19 Eylül Çarşamba günü Hannover'de ticari araç konusunda uzman 25 gazeteciden oluşan jürinin oylarıyla 2019 Ulusl...

Yeni Peugeot Partner, 19 Eylül Çarşamba günü Hannover'de ticari araç konusunda uzman 25 gazeteciden oluşan jürinin oylarıyla 2019 Uluslararası Yılın Vanı seçildi. 

Yeni Peugeot Partner bünyesinde barındırdığı teknoloji ve çözümlerle hafif ticari araç segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor. 

Yeni Peugeot Partner birkaç hafta içinde gerçekleşmesi planlanan lansmandan hemen önce 2019 Uluslararası Yılın Vanı ödülüne layık görüldü. 

Bünyesinde barındırdığı teknolojilerle hafif ticari araç segmentine yeni bir soluk getiren Yeni Peugeot Partner, 1992 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Yılın Vanı ödülünü alan 5’inci Peugeot van modeli. 


İki farklı gövde tipiyle (4,40 metre ve 4,75 metre) üretilen Yeni Peugeot Partner; dinamik tasarım, akustik özellikler, ileri teknoloji, güvenlik donanımları ve zengin motor seçenekleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 

Sürüş güvenliğine katkı sağlayan ve birçok teknolojik çözümle donatılan Yeni Peugeot Partner, aşırı yük göstergesi ve kör nokta kamera görüşü sağlayan “Surround Rear Vision” olmak üzere segmentinde öncü iki önemli yenilikle dikkat çekiyor. 

 Hafif ticari segmentinde Peugeot i-Cockpit® gibi son derece seçkin bir mimariyi ilk kez kullanıma sunan Yeni Peugeot Partner, benzersiz bir sürüş deneyimi vaat ediyor. 

Her kullanıcı tipine uygun çözümler sunan Yeni Peugeot Partner, ister zorlu kullanım koşulları için geliştirilen Grip versiyonu, isterse de vaktinin büyük bölümünü aracında geçirenler için tasarlanan Asphalt versiyonu ile farklı kullanıcıların beklentilerini karşılamak için geliştirildi. 

Uluslararası Yılın Vanı Ödülü ilk kez 1992 yılında verildi. Jüri, hafif ticari araçlar konusunda uzman 25 bağımsız gazeteci ve yayıncıyı bir araya getiriyor.

Hiç yorum yok