Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot Partner Tepee 12 ay sıfır faiz fırsatı

Peugeot ; eşsiz tasarımı,benzersiz teknolojik özellikleri ve ödüllü motoru ile üstün sürüş konforu sunan geniş ürün gamındaki modellerini, ...

Peugeot; eşsiz tasarımı,benzersiz teknolojik özellikleri ve ödüllü motoru ile üstün sürüş konforu sunan geniş ürün gamındaki modellerini, kurdan etkilenmeyen fiyatlarla satışa sunuyor.

Sınırlı sayıdaki fırsat araçlarının yanı sıra seçili Peugeot modelleri aylık 941 TL’den başlayan taksitlerle veya %0 faiz avantajıyla Peugeot Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor. 

Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyan Peugeot 208 ve ödüllü PureTech Turbo motoru ile SUV Peugeot 2008 modellerinde sunulan fırsat fiyatlarının yanı sıra aylık 941 TL‘den başlayan taksitler ile satışa sunuluyor. 

Şık ve modern tasarımı ile Peugeot 301, avantajlı fiyatının yanı sıra ayda 941 TL ‘den başlayan taksitler ile sunuluyor  “Hiç bir SUV bu kadar ileri gitmedi ! SUV Peugeot 3008 kurdan etkilenmeyen fırsat fiyatlarıyla sınırlı sayıda Peugeot Yetkili Satıcılarında tutkunlarını bekliyor. 


İleri Sürüş Destek Sistemleri ve Peugeot i-Cockpit ile benzersiz sürüş keyfi sunan Yeni Peugeot 308’e aylık 941 TL‘den başlayan taksitler ile sahip olmak mümkün. 

Üstelik 1 yıl sonunda fatura tutarının %10 altına geri alım garantisi sunulan Peugeot 308, 8 yıl Peugeot Assistance hizmetini de bünyesinde barındırıyor. 

Tüm bu avantajlar paketi ile adeta araç kiralar gibi satın alınan Peugeot 308 bu sayede “Yeni Nesil Araç Kiralama” projesine de imza atıyor.  Hafif ticari ürün gamının başarılı modeli olan Partner Tepee, 24.000 TL için 12 Ay, %0 faizli kredi seçeneği ile sunuluyor.

Hiç yorum yok