Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot, 2018 Paris Otomobil Fuarı’na 3 dünya tanıtımı ile damgasını vuruyor

Peugeot, bu yılki Paris Otomobil Fuarı’na üç dünya tanıtımı ile damgasını vuruyor. Fuar ziyaretçileri, Yeni Peugeot 508 SW dışında tamame...

Peugeot, bu yılki Paris Otomobil Fuarı’na üç dünya tanıtımı ile damgasını vuruyor.

Fuar ziyaretçileri, Yeni Peugeot 508 SW dışında tamamen elektrikli ve otonom sürüş özelliğine sahip Peugeot e-Legend Concept otomobilini ilk kez yakından görebilecek. 

Teknolojik devrimlerin önemli oyuncusu Peugeot, teknolojiyi sürüş keyfinin en önemli unsurlarından biri olarak görürken, Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımını yapacağı Plug-in Hybrid motorlar gibi çözümlerle enerji dönüşümünde de öncü bir duruş üstleniyor.  

Yeni Peugeot 508 SW – Cüretkar ve gösterişli bir station wagon

Peugeot, Yeni Peugeot 508 modelinin station wagon gövde seçeneğini 2018 Paris Otomobil Fuarı’nın açılışına birkaç gün kala tanıtıyor. 

Yeni Peugeot 508 SW, D segment station wagon pazarının geleneksel kodlarını kırıyor ve “shooting brake” esintilerine sahip zarif tasarımıyla tamamen yeni bir yaklaşım getiriyor. 
Alçak ve dinamik tasarım çizgileriyle son derece çekici bir görünüm sergileyen Yeni Peugeot 508 SW, atletik ve şık tasarımın ardında geniş bir yaşam alanı ve erişimi kolay devasa bir bagaj kullanıma sunuyor. 

Markanın DNA kodlarına sadık bir yapıya sahip olan Yeni Peugeot 508 SW mükemmel direksiyon ve süspansiyon sisteminin de katkısıyla konfordan taviz vermeden gövde salınımlarını azaltan üstün sürüş dinamikleri vaat ediyor. 

En güncel Peugeot i-Cockpit® ile donatılan Yeni Peugeot 508 SW ; verimlilik, güvenlik ve konfor odaklı mimarisiyle benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor.  

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT - #UnboringTheFuture 

Peugeot, arzu nesnesi konsept otomobili e-Legend Concept ile sürüş keyfinin geleceğine heyecan verici ve yenilikçi bir vizyon sunuyor. 4,65 metre uzunluğundaki Peugeot e-Legend Concept, geçmişten gelen mirası tamamen elektrikli güç ve aktarma organları, otonom sürüş özelliği, gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ve kapsamlı kişiselleştirme çözümleri olmak üzere otomotiv dünyasındaki en ileri teknolojilerle harmanlayarak markanın DNA'sını geleceğe taşıyor. 

Dinamik ve atletik tasarımıyla dikkat çeken Peugeot e-Legend Concept tasarım detaylarıyla efsanevi 504 Coupe modelini yeniden yorumlarken geçmişle gelecek arasında güçlü bir bağ kuruyor. 

Düzgün ve pürüzsüz yüzeylerin hakim olduğu yan cephede zarif bir kıvrım ile belirginleştirilen şişkin çamurluklar dikkat çekiyor. Yüksek omuz çizgisi ve daralan yan camları sportifliği ve dinamizmi güçlendiriyor. 

Yol şartları ve sürücünün ruh haline bağlı olarak Peugeot e-Legend Concept ikisi otonom ve ikisi manuel olmak üzere dört farklı sürüş modu sunuyor. 

Sürücü ve beraberindeki yolcuyu saran 49 inç büyüklüğündeki ekran benzersiz bir görsel şölen sunarken FOCAL® imzasını taşıyan gelişmiş akustik ses sistemi konser ve sinema etkisi ile sürüş keyfini destekliyor. 

Kaliteli malzemelerle bezenen iç mekanda yoğun teknolojinin neden olabileceği soğukluğu kırmak için yumuşak malzemelere ağırlık veriliyor. 

YENİ PEUGEOT PLUG-IN HYBRID ENGINES 

Peugeot, Paris Otomobil Fuarı’nda aynı zamanda Yenişarj edilebilir hibrit motorlarını tanıtıyor. Yeni motor seçenekleri Peugeot 3008, Yeni Peugeot 508 ve Yeni Peugeot 508 SW ürün gamını tamamlıyor. 

HYBRID ve HYBRID4 (dört tekerlekten çekişli) olmak üzere iki yeni versiyon, Yeni Peugeot 508 ve 3008 modellerinde sonbahar 2019’da satışa sunulacak. 

Yüzde 100 elektrikli modun sunmuş olduğu performans, HYBRID4 (4 tekerlekten çekiş) (modunun verimliliği, SPORT sürüş modunun gücü ve HYBRID modun çok yönlülüğü ve ekonomikliği olmak üzere yeni sürüş modlarının da katkısı sayesinde Peugeot sürüş keyfi tamamen yeni bir boyut kazanıyor. Gelişmiş sistem ister şehir içi, ister şehir dışı ve hatta asfalt dışı sürüş koşullarında bile benzersiz bir kullanım özgürlüğü sunuyor. 

Sistem; iki tekerlekten çekiş veya dört tekerlekten çekiş, 225 HP veya 300 HP, sedan, station wagon veya SUV olmak üzere seçenek konusunda da sürücüye özgürlük sunuyor. Bu iki yeni motor, Peugeot'nun heyecan verici ve daha verimli mobilite vizyonunu gözler önüne seriyor.  

TÜM PEUGEOT YENİLİKLERİ 2.000 M² ALANDA 

Peugeot, ziyaretçilerini 4 - 14 Ekim 2018 tarihleri arasında Hall 1’deki (Stand C320) 2.000 m2’lik gösterişli standında ağırlayacak. Modern tasarımlı standıyla Peugeot tüm güncel yeniliklerini ve yenilikçi vizyonunu gözler önüne seriyor. 

- Ziyaretçileri markanın yeni yüzü olan “Aslan” karşılayacak. 12,5-metre uzunluğa ve 4,8-metre genişliğe sahip bu marka elçisi, Peugeot Design Lab tasarımcıları tarafından tasarlandı ve markanın 160 yıllık köklü geçmişini temsil ediyor. 

- Yeni Peugeot 508 SW, PEUGEOT e-Legend Concept ve Yeni Peugeot Plug-In Hybrid motorlar olmak üzere üç farklı dünya tanıtımı. 

- İki yeni model ziyaretçileri bekliyor. Son derece keskin tasarımıyla dikkat çekici bir sedan olan Yeni Peugeot 508, üstün sürüş dinamikleriyle markanın bu segmentteki hedeflerini gözler önüne seriyor. 

Güven veren tasarımıyla dikkat çeken Yeni Peugeot Rifter boyutlarıyla her türlü maceraya hazır bir yapı sunarken Yeni Peugeot Rifter 4x4 Concept dört tekerlekten çekiş sistemiyle markanın bu segmentteki iddiasını arttırıyor. 

-Marka bunun dışında SUV modelleri Peugeot 2008, Peugeot 3008 ile Peugeot 5008 ve kompakt sınıftaki temsilcileri Peugeot 108, Peugeot 208 ile Peugeot 308 olmak üzere tüm ürün gamını da sergiliyor. 

- Parkurlardaki başarılarıyla adından söz ettiren Peugeot Sport mühendislerinin 2018 FIA Dünya Rallicross Şampiyonası için daha da geliştirdiği Peugeot 208 WRX 560 HP güç üretiyor. Peugeot Total Team’in 3 pilotu, motorsporları hayranlarıyla bir araya gelmek üzere 5 Ekim günü Peugeot standında olacaklar. 

- PEUGEOT Design Lab ekibi tarafından Peugeot Outillage için geliştirilen hızar, dekopaj veya zımpara gibi 8 kablosuz cihaz dışında ‘Ofis’ boyutlarında ölçeklendirilen yeni marka elçisi “Aslan”’da sergilenecek. Bunun dışında; Yeni Peugeot 508 ve GTi ürün gamı valizleri, LEGEND pençe işli kıyafetler ile tuzluk ve biberlik gibi yaşam tarzı ürünleri de sergilenecek. 

Tüm yaşam tarzı ürünlerine http://boutique.peugeot.com online mağaza üzerinden de ulaşılabiliyor. Bisikletler, scooterlar, motosikletler olmak üzere kapsamlı bir ürün çeşitliliği sunan tek marka olan Peugeot bu yıl ayrıca en güncel Peugeot Cycles ve Peugeot Motocycles ürünlerini de sergileyecek.

 - Peugeot Cycles, dört farklı elektrikli bisiklet modeli sergileyecek. Retro ve modern hatları bir arada sunan Legend eLC01 zaten satışa yeni sunulan bir ürün. 

Kadroya entegre bataryalarıyla üç Powertube bisiklet modeli ilk kez sergilenecek : eT01 FS (tam süspansiyon) ve eT01 olmak üzere iki adet “Trekking” bisiklet dışında eR02 yol bisikleti. 

Satışına devam edilen eM02 Powertube dağ bisikleti de ziyaretçilerle buluşacak. Bunun dışında; katlanan elektrikli bisiklet eF01 ve Micro ile birlikte geliştirilen elektrikli e-Kick scooter gibi “son kilometre” mobilite çözümleri de sergilenecek. Ayrıca tüm Peugeot Cycles ürün gamı online ortamda da sipariş edilebilecek. 

-Yeni “Urban GT” scooter modelini ilk kez pazara sunan Peugeot Motocycles; GT ve kompakt GT segmentlerinde devrim yapıyor. Peugeot DNA’sının estetik kodlarını bünyesinde barındıran Urban GT üstün bağlanabilirlik teknolojileri sayesinde şehir içinde pratik ve keyifli bir sürüş sunuyor. 

Far tasarımı Yeni Peugeot 508 modelinden esinlenilen Yeni Scooter, markanın Fransa’daki Peugeot Motocycles fabrikasında geliştirildi ve üretiliyor. Bu Yeni Scooter, fuardaki Peugeot ve Peugeot Motocycles (Hall 3) standında sergilenecek.  Ziyaretçiler ayrıca Lounge alanında MyPeugeot tarafından sunulan hizmetleri keşfedebilecek.

Hiç yorum yok