Translate

Kişiye Özel Tasarımlarla Bmw’ler Borusan Otomotiv Premıum Kiralama’da

Premium otomobilkiralama sektörünün öncüsüBorusan Otomotiv Premium Kiralama, BMW tutkunlarının bir hayalini daha gerçekleştiriyor. 

Heyecan verici otomobillere uzun dönem bireysel ve kurumsal kiralama avantajıyla sahip olma fırsatı veren Borusan Otomotiv Premium Kiralama, BMW otomobillerde kişiye özel tasarım ve donanım seçeneği de sunuyor. 

Buna göre;Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı showroomlarından seçilen otomobilin özellikleri mevcut otomobillerde yoksa, kişinin isteğine göre özel üretim siparişiyle tedarik edilebiliyor. 

Hayallerindeki otomobili kişiye özel tasarlanmış ve üretilmiş olarak kiralamak isteyenlere üretim sürecinde kullanmak üzere muadil geçici bir otomobil de sunuluyor.  
Özel Üretim BMW Kiralama Ayrıcalığı
Kiralanmak istenen BMW otomobil için özel dış renk, özel dikişli kumaş ya da deri iç döşeme, ön koltuk havalandırma, elektrikli konfor koltuklar gibi ayrıntıların yanı sıra gerçek zamanlı trafik bilgisi ve Connected Drivedahil tüm bilgi ve eğlence sistemleri de isteğe göre tasarlanabiliyor.

Otomobilin özel üretiminden teslimata kadar geçecek süre için isteğe göre muadil bir otomobil tedarik edilebiliyor. Özel üretim araçların teslimatı seçilecek bir Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısında gerçekleştiriliyor. 

Borusan Otomotiv Premium Kiralama premium segmentte BMW’nin yanı sıra Land Rover, Jaguar ve MINI marka otomobilleri de kiralıyor.Çözüm odaklı ve kişiye özel Premium Hizmet Danışmanları’nınlastik değişiminden bakım randevusuna, yurtdışı çıkış evraklarından faturalandırmaya kadar bizzat takip ettiği hizmetleriyle de Borusan Otomotiv Premium Kiralama ayrıcalıklı bir kiralama deneyimi vaat ediyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar